Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ítélkezést kérek, őszinte...

Nem ítélkezést kérek, őszinte tanácsot attól, aki volt már ilyen helyzetben!?

Figyelt kérdés
Egy nős pasival érdekes lelkivonzalom van köztünk.Többen is észrevették,sőt többre gondolnak,holott testiség nem volt.Sőt,csók sem.Féltékeny minden pasasra,akik körbevesznek,holott csak haverok,Én is féltékeny vagyok....lelkileg kivagyok..mit tegyek?

2012. dec. 27. 00:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
83%

A csak lelki is egy idő múlva átcsap másba.

Bocs a közönséges megnyilvánulásért, de én undorodnék tőle, ha tudnám, hogy két helyre dugdozza.

2012. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad 2 éve tart ez. Le merem fogadni, hogy még 1 év max. és elmúlik. Bármennyire is nehéz most elképzelni. Én is voltam így.
2012. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

ne tegyél semmit. fogadd el, tudatosítsd magadban, hogy amíg foglalt valaki, papírral vagy anélkül, addig TABU.


valószínű sz*r a házassága ezért kacsingat kifelé, hát váljon el vagy legalább költözzön külön, azaz először oldja meg azt a problémát, és UTÁNA randizgasson, ismerkedjen...ami vagy bejön, vagy nem. mert ez így helyes.


más kérdés lenne ha jó barátok lennétek, és segítséget kérne házassági problémákhoz stb... de ha már észrevesz más nőt, van egy szint amit nem jó túllépni és óvatosnak kell lenni.


szóval ilyen helyzetben döntsön a józan ész,


vagy b) összejössz vele aztán majd ha rád un, talál mást,mialatt együtt vagytok,

c) csak arra kellenél neki, az a szereped az életében hogy könnyebb legyen kilépnie a házasságból vagy épp a kikacsingatás miatt hozzák helyre, de semmi több.


lelki vonzalom CSAk az is lehet, de ritka. van olyan barátom akivel soha nem volt és nem is lesz semmi, pedig ellenkező nemű...de ritka az ilyen. ezek inkább régi barátságoknál működhetnek csak, újaknál nem valószínű. szerintem.

2012. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

23-as

túl feltűnő módon egy rugóra jár az agyunk,befejezzük egymás gondolatait

ízlésünk is megegyezik a legtöbb téren

2012. dec. 28. 05:15
 25/41 anonim ***** válasza:
79%

és akkor mi van ?! .....

felment téged a szeretőség alól ? nem !


utánam is ácsingózott nem egy nős pasi, de soha eszembe sem jutott, hogy kezdjek velük ...

20 év múlva derült ki, hogy az egyik felesége komolyan aggódott, pedig semmi oka nem volt, nem is kokettáltam vele.

Sok mindenben egyet értettünk, tiszteltem és becsültem, mindketten kilógtunk a csürhéből, de semmi többet nem akartam tőle.

2013. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

szia..

pont ilyen helyzetbe kerültem én is egy felnőtt képzésen...

nálunk is megvolt a nem kicsit erős lelki kötődés..ez olyan megmagyarázhatatlan dolog.Soha sem jutottunk ennél tovább.Tudtuk mind a ketten,hogy érzünk de ő családos volt én sem voltam egyedül álló.Bár én könnyebben tudtam volna váltani..de !!!! számomra az a tény,hogy családja van elképzelhetetlenné tette,hogy bármerre is fejlődjön ez a lelkikapcsolat!

Ennek 6 éve már,igaz évente beszélünk 1-2szer nem felejtettünk,de éljük az életünket!

Senki sem sérült.

Azóta én is boldog kapcsolatban élek és született egy kislányom.

Jahh!Lehet,hogy hihetetlen de soha sem éreztem öt fizikálisan vonzónak....ehhh ki érti ezt!?

Hagyd csak te is "őket" lépj tovább ...jobb lesz mindenkinek!

2013. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

átkértem magam másik csoportba

kiakadt,tök megalázóan csesztet mások előtt

2013. jan. 8. 21:56
 28/41 anonim ***** válasza:
86%
nyalj be neki, hogy túl nagy kísértés volt számodra, de tiszteletben tartod a magánéletét, mert ő már választott... majd lenyugszik.
2013. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Van igazsága az előttem szólónak...magyarázd meg neki,úgy ,hogy az jöjjön le..miatta tetted,hogy neki ne legyen kellemetlen,elvégre a tanárod és az állásába is kerülhet,ha a diákjával kezd ki..!

De jól tetted,hogy léptél,ebből nem nagyon tudnál jól kijönni!

2013. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

köszi,ez lesz

v másik suli,xd

2013. jan. 9. 10:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!