Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tanácstalan vagyok....

Nagyon tanácstalan vagyok. Leírnád a véleményed?

Figyelt kérdés

Vagyok én: "N"

Van a férjem: "F"

Van egy férfi ismerősöm: "F.2."

Férjem és én nagyon imádjuk egymást, mindent együtt tervezünk és csinálunk, amióta ismerjük egymást(11 éve). Soha nem szakadtunk el egymástól, mindig közös utat akartunk járni, együtt lenni a jelenben, és úgy tervezzük, a jövőben is.

F.2. egy férfi ismerős, talán még barátnak sem lehet nevezni, mert nem olyan szoros az ismeretség. A párom névről és látásból ismeri csak, de köszönő viszonyban vannak. Én abból a környezetből ismerem, ahol éltem. (Párom és én nem egy városban éltünk). Ez a férfi néha üzenetet ír nekem (e-mail), ami semmi másból nem áll, csak abból, hogy hogy vagyok, mi újság Velem. Néha elhív egy italra. Az üzenetekre néha válaszolok(pár mondatban megköszönöm az érdeklődést, leírom, hogy jól vagyok és ennyi), a meghívásokat mindig visszautasítom. A férjem nem nézi jó szemmel azt, hogy ez a férfi érdeklődik.(Mindig elmondom neki, nem titkolok előle semmit). Meg is értem a férjemet, fordított helyzetben én sem örülnék. Más részről viszont meg sem fordul a fejemben, hogy a férjemen kívül más férfire nézzek úgy, mint nő egy férfira, nekem ő szimpla ismerős, akivel néha beszélgetek. Legutoljára 3 hónapja futottam össze ezzel a férfival teljesen véletlenül bevásárlás közben. Megállított, beszéltem vele pár mondatot, majd tovább mentem. A férjem ezt is tudja és nagyon ki volt akadva. Talán féltékeny. Megnyugtattam, hogy semmi oka rá, mert engem semmilyen szinten nem érdekel F.2. Megbeszéltük.

Viszont most karácsonykor kaptam tőle egy emailt. A szokásos hogy vagyok kérdéssel és karácsony alkalmából üdvözléssel. Nem tudtam először, hogy válaszoljak-e, mert nem akarom megbántani a férjem. Végül válaszoltam a szokásos pár mondatban, mert karácsony volt, gondoltam ha kaptam üdvözlést, illik viszonozni. Azóta viszont üzenetek halmát kapom tőle, hogy szeretne találkozni, de csak beszélgetni, mert jó barátok vagyunk.

Nagyon bánt a dolog, hogy visszaírtam neki, mert úgy érzem ezzel én indítottam el valamit. (Részemről semmilyen érzés nincs a férfi iránt, nem érdekel) Azóta minden nap keres. A férjem most erről nem tud. Nem akartam elmondani, mert félek, hogy fájna neki. És szégyellem magam emiatt. Pedig nem csináltam semmit. Mondjam el neki, hogy "újra jelentkezett az illető?".

Miért érzem magam rosszul?

Te mit tennél?


N/33


2012. dec. 27. 00:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy túl illedelmesen válaszolgatsz a pasinak, ő pedig ebből (sajnos) nem szűri le azt, hogy nem érdekled. Van, akinek több kell ahhoz, hogy leszálljon. Először írd meg neki, hogy nem akarod megbántani, de ti a férjeddel nagyon jól megvagytok és a férjed már nem nézi jó szemmel az érdeklődését, így megkéred, hagyja abba, ne keressen, ne kérdezzen. Sajnos vannak olyan emberek, akiknek ez sem elég. Ha ő ilyen és ezek után is ír, akkor lehet kicsit durvábban és akkor már szólnék a férjemnek, hogy nem akar leszállni rólam, pedig már megírtam neki konkrétan is, nem csak virágnyelven csevegünk.
2012. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

ma 09:50-es, nem értelek, nekem abszolút nem az jött le, hogy valami is bűzlene, nem veszi hülyére a férjét, az miért hihetetlen, hogy szeretik egymást?


Én írnék neki egy e-mailt, diplomatikusan elmondanám neki, hogy hagyjon békén, komoly kapcsolatom van, nem érdekel sem mint férfi, sem mint barát. Ennyi. Ha ebből nem ért és továbbra is küld üzeneteket, hát, nem válaszolnék. Majdcsak megunja.

2012. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mai 14.13-asnak a választ!

Nem tudom, hogy néhány válaszoló honnan szedte azt, hogy nem vagyok hűséges, hogy bűzlik valami, hogy hülyítek valakit és ehhez hasonlók. Csak pár ember értette meg, miről is szól a dolog.

Ok nélkül meggyanúsítanak itt páran, hogy mégis mit képzelek. Már elnézést, de pont azon aggódok, hogy szegény férjemet fel fogom idegesíteni, hogy elmondom Neki, hogy xy nem hagy békén, annak ellenére, hogy már többször megmondtam, a jelenlegi haverságon kívül más nem lehet. Nem hiszem, hogy ebből az jön le, hogy szemétláda vagyok és igenis nem hagy hidegen az a másik...Ha már valakivel szóba állok, azt jelentené hogy vonzódom hozzá? Kétlem. Gondolom a többi millió ember rajtam kívül szintén beszélget a párján kívül mással. Csak épp az én esetemben rájöttem, hogy xy többet akar.

Egyesek annyira szeretnek mindent túlkomplikálni 5 mondatból.

Ezúton szeretnék mindenki megnyugtatni, aki ki van rám akadva, hogy a páromon kívül senki nem érdekel, bármilyen hihetetlen is az egyik válaszolónak, hogy "Férjem és én nagyon imádjuk egymást". Mégis ebben mi olyan hihetetlen?

Pont emiatt írtam le, hogy jó a kapcsolatunk és nem tudom eldönteni: legyek őszinte, de fájdalmat fog okozni Neki, hogy más körülöttem legyeskedik, vagy ne szóljak(mert nem is történt semmi), és akkor szegényt nem idegesíti fel semmi. Ennyi volt a kérdés, nem pedig az, hogy ki szerint mennyire szeretem a férjem. =)

2012. dec. 27. 14:53
 14/16 A kérdező kommentje:

Csak, hogy tiszta legyen, akik leszűrték miről van szó: ma 09:14, 14:13, 00:55, 00:58, 01:06(mind a kettő), 01:44, 07:30. Nekik köszönöm a választ, illetve, hogy leírták, ők mit tennének (Mivel ez volt a kérdés!=))

A maradék 3-4 emberrel nem tudok mit kezdeni(nem értem, honnan vették, hogy hűtlen vagyok, illetve a legjobb az volt, hogy szerezzem vissza a férjem bizalmát=D...nincs mit visszaszereznem, szó nem volt olyasmiről, hogy elbuktam valamin és a férjem nem bízik bennem...) de köszönöm a fáradságot, hogy írtak.

2012. dec. 27. 15:01
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

én is olyan vagyok hogy nem szeretem megbántani az embereket, de ha NEM ÉRT A SZÉP SZÓBÓL, akkor nem kertelek, nem kímélem az érzékeny lelkivilágát, hanem elküldöm a búsba az értetlent, főleg, ha ilyen kellemetlen helyzetbe hoz. ne finomkodj vele, írj neki egy olyan e-mailt, hogy elmenjen a kedve attól is hogy rádnézzen, nem kell kerülni a káromkodást se.

lehet nem a te stílusod, lehet utálsz másokkal így beszélni, na de, most komolyan, inkább ez minthogy a férjed szarul érezze magát (meg te is)

2012. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kommentelo ferfiak azonnal megvadoljak a kerdezot, hogy micsoda egy kurtizan. Kozben nemreg olvastam egy kerdest, amiben a ferj elment a feleseg sexmanias baratnojehe zarat szerelni, s a no leteperte a pasit, es csokoloztak, majd a ferfi letapizta a not.. a ferj mindent bevallott otthon sirva, mert ugye o megallta h ne legyen szex. Na ott minden ferfi kommentelo azt irta, hogy ez nem megcsalas, es ez tok normalis, mert a ferfiak teste igy mukodik, hogy nem tudja azonnal leallitani magat. S meg azt is javasoltak a felesegnek, hogy legyen kedves ehhez a jo ferjhez, aki mindent bevallott, es hiszen semmi sem tortent.. Hat szoval a ferfiak, neetek mar magatokba!
2013. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!