Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsának tartanátok, ha a...

Furcsának tartanátok, ha a párotok rendszeresen meditálna és hinne a spiritualitásban?

Figyelt kérdés
Régen mindenen görcsölő, szorongó ember voltam, aztán még időben történt egy fordulat saját akaratból és 3 éve úgy élem az életemet, hogy hiszek magamban és a teremtő erőkben, ezáltal megleltem a boldogságot és sikeres vagyok. Az én párom elfogadja és azóta az Ő problémái is halványultak, pedig rendkívül szkeptikus volt. Érdekelne, hogy más, régebb óta együtt élő pároknál is előfordul ilyesmi, illetve hogy tolerálnátok, furcsának tartanátok-e?
2012. dec. 29. 17:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Amíg boldog felőlem akár rózsaszín masnis malacot is tarthat
2012. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Ha már megismerkedésünk idején ilyen lenne, akkor természetesen nem furcsálnám, hiszen ez vele jár, ha idő közben történne egy hasonló pálfordulás akkor sem furcsálnám, elfogadnám, de csak addig, amíg nem akarná az ő hitét/életfelfogását rám erőltetni.
2012. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Én ezeket a baromságokat egyszerűen nem tudom magaméivá tenni, de ha neki jól esik, tegye- egészen addig, míg nem akarja rám erőszakolni.
2012. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Meglelni a lelki békét, tisztában lenni azzal, hogy ki vagy és merre tartasz, könnyebben venni az akadályokat, nem válik hátrányodra, csakis segíti az életedet, szuper dolog:)
2012. dec. 29. 18:12
 5/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem tartanám furcsának, viszont jó annak,aki ilyesmiben tud hinni, a nyugalma érdekében.
2012. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Buddhisták vagytok? (csak érdekelne)
2012. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Engem zavarna, mert az ilyen emberek folyton nyomják a propaganda dumát. Nem tudnám komolyan venni, butának tartanám, és számomra ez a legnagyobb gond egy kapcsolatban.
2012. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem, a buddhizmus sok tekintetben nem passzol a nézeteimhez. Eszemben sincs propagálni az életvitelemet, nem vagyok én fanatikus, csak egy ember, aki megszerette az életet és amit tesz, azt a lelkéért teszi:)
2012. dec. 29. 18:20
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor milyen vallásúak?
2012. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
És mi az amit csinálsz, tényleg érdekel!
2012. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!