Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsának tartanátok, ha a...

Furcsának tartanátok, ha a párotok rendszeresen meditálna és hinne a spiritualitásban?

Figyelt kérdés
Régen mindenen görcsölő, szorongó ember voltam, aztán még időben történt egy fordulat saját akaratból és 3 éve úgy élem az életemet, hogy hiszek magamban és a teremtő erőkben, ezáltal megleltem a boldogságot és sikeres vagyok. Az én párom elfogadja és azóta az Ő problémái is halványultak, pedig rendkívül szkeptikus volt. Érdekelne, hogy más, régebb óta együtt élő pároknál is előfordul ilyesmi, illetve hogy tolerálnátok, furcsának tartanátok-e?
2012. dec. 29. 17:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Bajom nincs, csak túl sok szabadidőm. :D
2012. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
sahaja yoga?
2012. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig is spirituális beállítottságú voltam, rengeteget kerestem az útam: pszichológiát, asztrológiát, vallástudományt, agykontrollt, még mágiát is, meditációs technikákat, jógát, stb. tanultam. Azt hiszem lassan megbékélek magammal, az élettel, talán az útamat is kezdem jobban látni. Nekem ezek a technikák nagyon sokat segítenek, különben már rég mély depresszióba estem volna, pedig hiszem, hogy fontos dolgom van itt.

Viszont a párom: nos ő semmiben sem hisz. Eleinte nem zavart, sose próbáltam "téríteni" sem, még bevonni se nagyon abba ami engem érdekelt, mert őt láthatóan ez az egész útkeresés hidegen hagyta. Mára sajnos oda jutottunk, hogy én egész jó kis békében élek, ő viszont nyíltan gúnyolja azokat a módszereket, amelyektől jobban érzem magam, holott ő viszont a semmitől meg sz.rul érzi magát. :-O Nem hiszem, hogy a spirituális különbözőségek miatt elválnánk, de a gúnyolódás nem valami partneri...

2012. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Meglepő, de nem! :O
2012. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Na, akkor meg kell, hogy dicsérjelek, én már megcsináltam a munkáimat és edzettem is, most pihenek:)
2012. dec. 30. 00:19
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
És hogyhogy nem meditálsz a Buddha-szobrod előtt? :D
2012. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Á, nem gyűjtök ilyen kacatokat a lakásomban, ahhoz túl minimalista:)
2012. dec. 30. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!