Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsának tartanátok, ha a...

Furcsának tartanátok, ha a párotok rendszeresen meditálna és hinne a spiritualitásban?

Figyelt kérdés
Régen mindenen görcsölő, szorongó ember voltam, aztán még időben történt egy fordulat saját akaratból és 3 éve úgy élem az életemet, hogy hiszek magamban és a teremtő erőkben, ezáltal megleltem a boldogságot és sikeres vagyok. Az én párom elfogadja és azóta az Ő problémái is halványultak, pedig rendkívül szkeptikus volt. Érdekelne, hogy más, régebb óta együtt élő pároknál is előfordul ilyesmi, illetve hogy tolerálnátok, furcsának tartanátok-e?
2012. dec. 29. 17:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%
Nekem van az ismeretségi körömben két lány akik ugyan ezt vallják, meg kell mondjam teljesen őszintén ha ők ketten együtt vannak akárhol igen furcsák, majdhogy mint a drogosok, de ha külön vannak tök normális az egyik csaj, persze furcsa ez, más embereknek is, többen megkérdezték milyen beütéssel rendelkeznek, a csajszi férje, biztos nem tartja furcsának hiszen látszólag ő sem teljesen komplett, sajnos ez az igazság, lehet te más vagy, de én ebből a két csajból, illetve a környezetembe lévő emberek is azt szűrik le, mintha enyhe értelmi fogyatékosok lennének, az agyuk kikapcsol, mintha ott sem lennének, elég furcsa ez, őszintén meg vallva isten mentsen engem a meditációtól ezek után, meg a jógától!
2012. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Feltétlenül vallásosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki törődjön a lelkével? Á, nem vagyok vallásos, viszont olyan tanok és meditációs technikák segítettek hozzá a boldogságom eléréséhez, amelyek nem tartalmaznak káros, butító dolgokat, csakis az általános, ősi igazságokat:)
2012. dec. 29. 18:27
 13/27 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert nekem nem sikerül. Neked hogy sikerült?
2012. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom a lányokat, én sem érteném a viselkedésüket valószínűleg, de én még nem találkoztam hasonló "beütésű" emberekkel, valószínűleg rossz körökben mozogsz. 76-os, írj privátot nyugodtan, ha gondolod, megoszthatom a tapasztalataimat, hátha kiderül, miért nem sikerült eddig Neked:)
2012. dec. 29. 18:32
 15/27 anonim ***** válasza:
18%

"...viszont olyan tanok és meditációs technikák segítettek hozzá a boldogságom eléréséhez, amelyek nem tartalmaznak káros, butító dolgokat, csakis az általános, ősi igazságokat"


Ööö.. minden általam ismert vallás hívője is pont ugyanezt mondja. Minden más hit buta, övé az egyetlen igazság.

2012. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mért pontoztatok le nem értem, én megírtam a tapasztalatomat a két csajról, de ha még egyedül gondolnám így, de kb még 100 ember!!!!!
2012. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
24%

Nálam már az is abba a kategóriába esik, amit te csinálsz. :) Mikor kvázi ajánlgatod boldognak-boldogtalannak a módszered és a csodás gyógyulásoddal akarod alátámasztani azt, hogy mindenkinek erre a sz*rra van szüksége. :D


Bár ezek szerint ezzel még te is tisztában vagy, ha ennyire nem tetszenek azon vélemények, hogy mindenki magának selejt és mindenki a maga lelkéért felel és nem szabad másra tukmálni és mást fárasztani az ökörségekkel. :)

2012. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hé, mikor tukmáltam én bárkire is bármit? Nyugi már, képzelődsz, teljesen hidegen hagy a fanatizmus, meg mindenki egyéni depijével szarakodni, de ahogy én se propagálok, te se legyél ennyire fullasztó, fogadd el a másik véleményét:D
2012. dec. 29. 18:48
 19/27 anonim ***** válasza:
A véleményem kérdezted ami az volt, hogy csinálja, amíg engem nem akar átnevelni- erre lepontozod. :D Ki nem tudja elfogadni a másik véleményét? :D
2012. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Öregem, neked mennyi bajod van:D Nyugi, én jól vagyok, a pontozgatás pedig csak a te életedben annyira jelentős, hogy ekörül forogjon minden gondolatod, engem személy szerint hidegen hagy.
2012. dec. 29. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!