Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet adni karácsonyi...

El lehet adni karácsonyi ajándékot bántódás nélkül?

Figyelt kérdés
Kaptam a testvéremtől egy macskabútort de nem igazán tetszik a macskának és sok helyet foglal, el lehet adni, meg fog sértődni?

2012. dec. 29. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak te tudod, hogy milyen a tesód. Én nem örülnék neki, ha eladnád, amit örömmel ajándékoztam neked.
2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 yuda ***** válasza:
100%

Ha gyakran találkoztok, vagy együtt laktok, akkor tanácsos lenne, ha egy ideig, -mondjuk egy hónapig még várnál.

Testvéred iránti tiszteletből. Időnként vesd fel a témát, hogy a macsek nem fogadja be...majd később mond az ötletet, hogy ráadásul sok helyet is foglal, na meg főleg a macseknek nem tetszik, jobb lenne esetleg eladni.

Szóval szerintem vezesd elő a dolgot, ne azonnal akard eladni. Egy hónap nem a világ.

2012. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a macskát kéne lecserélni egy olyanra, amelyiknek tetszik a bútor.
2012. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Lehet még meg fogja szokni a cica, ha meg nem akkor ahogy már írták fokozatosan vezesd be neki.

Vagy beszéld meg a tesóddal, hogy vigyétek vissza, és vásárolj helyette valami mást a macskának.

2012. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt csinálnám, mint a 4-es. Elmondanám a tesómnak, hogy bár nekem nagyon tetszik a bútor, a cicád nem szereti, ezért jobban örülnél neki Te és ő is, ha vissza tudnátok cserélni egy olyan cicás ajándékra, amit tudtok is használni. Szerintem ezen épeszű ember nem sértődik meg, (ráadásul szerencséd van, mert a macskára is foghatod. :D ) azon sokkal inkább, ha a háta mögött vinnéd vissza.
2012. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Add el és mondd, hogy elajándékoztad.
2012. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a harmadikon kívül mindenkinek ment a zöld kéz (bármire is jó)
2012. dec. 29. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek vissza a boltba, hogy szeretnéd becserélni...
2012. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Boltban nem bizti, h kicserélik, tapasztalat sajnos. :( Beszéld meg, h feltehesd a netre pl cserére. Vagy abból a pénzből megígéred, h másikat veszel a cicának!
2012. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!