Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a barátom betegesen...

Szerintem a barátom betegesen féltékeny. Szerintetek? (Lejjebb a sztori)

Figyelt kérdés
Ha egy percre elmegyek WC-re vagy valahova rögtön nézegeti az sms-eimet kivülröl fujja, a hiváslistámat szintugy, mire lekodoltam a telefonom direkt elöl hagytam 2 perc mulva már jött is hogy miaz hogy én lekodolom tehát titkolodzom pedig nem titkolodzom ez az én magán személyes szférám mért nem birja tiszteletben tartani? Ha facebookra képet rakok fel kb félévente egyszer és egy fiu is rajta van nem csak én akkor üvölt hogy undorito vagyok.Sosem hazudok neki de mindig gyanusitgat és hiába mondom a szintiszta igazat azt mondja hazudozom és ne nézzem hülyének. A facebookomon az üzeneteimet is folyamatosan olvasgatja ha elöl hagyom a laptopot.Nagy köztünk a körkülöbség 14 év, én most vagyok 22 együtt vagyunk április ota és együtt is élünk. Mit tudok tenni??

2012. dec. 30. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem volt ilyen. De annyira, hogy az öltözködésembe is beleszólt (azon kiakadt a nyáron, hogy a szoknyám miért térd fölötti, túl sokat megmutat, egyébként nem miniszoknya volt), és el akart szakítani a barátaimtól, folyton lebeszélni akart róluk, hogy a barátok úgyse számítanak, csak a szerelem.

Életem legjobb döntése volt, amikor szakítottam. :)

2012. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

hatodik vagyok:

most nem mész el bulizni a kedvéért (ez később már normális, de te még nagyon fiatal vagy), aztán mert nem veszel fel bizonyos ruhákat, nem sminkeled magad, nem mersz elmenni az osztálytársaiddal suli után...

biztos ezt szeretnéd?

Ő pedig, hogy bebizonyítsa, hogy kell a nőknek, megdönti az első (és a többi) kapható csajt...

Velem ez történt. Ne hagyd, hogy korlátozzon és féltékenykedjen, ez nem normális dolog.

Persze nem kell ribancosan öltözve flörtölni mindenkivel (de gondolom ezt nem csinálod), így nem tolerálható ez a viselkedés.

2012. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

aztán már nem veszel fel bizonyos ruhákat (mert nem engedi, vagy megint veszekedni fogtok)

ezt akartam írni

2012. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Az biztos hogy hüséges "


Erre ne vegyél mérget...mert sokan mondják ezt, aztán hatalmasat koppannak.


Akivel brutális módón elbántak, az tud bízni. Csak az nem bízík aki magából indul ki.

2012. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Amugy meg egy nagyon rendes ember minden aproságra figyel hogy nekem jo legyen, vigyáz rám joszándékkal de a barátimat nagyon ellenzi pedig több éves barátságok ezek már nem fogom eldobni öket...Sokszor ebböl van a vita. Abban teljesen biztos vagyok h nem csal meg.Olyan rossz hogy egy része egy kincs a másik része viszont pont az ellenkezöje és rágodom hogy mivan ha az összes pasi ilyen lesz egy idö után hogy elkezd befenyitgetni?
2012. dec. 30. 21:14
 16/21 anonim ***** válasza:

még 22 éves vagy. Teljesen felesleges ezt elviselned. Nekem is lett volna párszor hisztis hapsim, de én mindig elmenekültem mikor valamelyik elkezdte. Kinek hiányzik ez?


Teljesen mindegy mitől ilyen, ha egyszer idegesít vele. És hidd el azt is, hogy az ilyen dolgok csak rosszabbak lesznek idővel. Az nem indok hogy valakivel együtt maradj, hogy nem csal meg...

2012. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ki milyen virágot szakít olyat szagoljon!


Ha ennyire ki vagy akadva (amúgy szerintem is eléggé beteges),akkor mi a kérdés!

A betegesen féltékeny emberek NEM változnak!


"undorito vagyok"


Ezek után tőllem biztos megkapta volna,hogy "te meg szánalmas ba+!!!"

2012. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"mivan ha az összes pasi ilyen lesz egy idö után hogy elkezd befenyitgetni?"


Úristen,hány kapcsolatod volt,2?

Én úgy tapasztalom hogy ritka az ennyire betegesen féltékeny pasi!

Nekem 3 év alatt egyszer nézte meg a telefonomat a pasim,utána is bocsánatot kért!!


Te ezt érdemled,mivel elviseled,viszont akkor miért panaszkodsz?

Olyan nincs hogy minden pasi ilyen lesz?

Kapcsolatfüggő vagy?

2012. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

te nem vagy normális...


nyilván betegesen féltékeny felette is eljár a kor, nehezen fog ilyen fiatal csajokat összeszedi a jövőben..egy saját korabeli nő nyilván már rég elküldte volna melegebb éghajlatra, persze te nem fogod csak eltűröd, mert még nagyon fiatal vagy, de nem is baj, a hibáiból tanul az ember.


30N

2012. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
remélem ezt a topikot is megtalálja az előzmények között, hülye p*cs. ezen majd elgondolkozhat.
2012. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!