Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a barátom betegesen...

Szerintem a barátom betegesen féltékeny. Szerintetek? (Lejjebb a sztori)

Figyelt kérdés
Ha egy percre elmegyek WC-re vagy valahova rögtön nézegeti az sms-eimet kivülröl fujja, a hiváslistámat szintugy, mire lekodoltam a telefonom direkt elöl hagytam 2 perc mulva már jött is hogy miaz hogy én lekodolom tehát titkolodzom pedig nem titkolodzom ez az én magán személyes szférám mért nem birja tiszteletben tartani? Ha facebookra képet rakok fel kb félévente egyszer és egy fiu is rajta van nem csak én akkor üvölt hogy undorito vagyok.Sosem hazudok neki de mindig gyanusitgat és hiába mondom a szintiszta igazat azt mondja hazudozom és ne nézzem hülyének. A facebookomon az üzeneteimet is folyamatosan olvasgatja ha elöl hagyom a laptopot.Nagy köztünk a körkülöbség 14 év, én most vagyok 22 együtt vagyunk április ota és együtt is élünk. Mit tudok tenni??

2012. dec. 30. 20:37
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én tuti kiadnám az utját!
2013. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!