Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apósomat...

Mit csináljak, hogy apósomat megkerüljem?

Figyelt kérdés
Kocsmázik, játékgépezik, otthon is iszik. Velem mindig nagyon kedves és sosem bántott meg, de már csak akkor megyek szívesen, ha ő nincs otthon. A 3 éves kilány(sógoromé) sokszor heteket ott van és megszokta, de én már most mondogatom, hogy a gyerek addig lesz ott amíg én és ha indulok akkor jön velem. Erre mindig beszól hogy jaj, majd meglátod , itt is fog aludni. Egyre hülyébb és nem akarom!! Szerintetek? Ti mit tennétek. 11 hetes vagyok.
2008. máj. 30. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Én is hasonló cipőben járok,nekem is iszik az apósom, csak ő ráadásul ilyenkor szörnyen is viselkedik. És odáig jutottam, hogy előre féltem a babámat. Sajnos tehetetlenek vagyunk ellene, úgyhogy már én sem megyek hozzájuk, csak ha nincs otthon. Szerintem te is ezt tedd, ennél jobb megoldás nincs. Boldog babavárást! 15 hetes kismama
2008. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm . Levagyok súlytva. Szegény páromat meg nem akarom bántani, de akkor ritkán fogok menni. Már milliókat eljátszott mi meg fizetjük a lakáshitelt, a másik fia meg albérletes... hol van az agyuk ezeknek??? Nem is értem. Sajnálom, hogy te is így vagy.
2008. máj. 30. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Azt kifelejtettem, hogy ha szerencséd van, akkor egy idő után leesik neki, hogy miért kerülgeted, bár nálunk ez nem jött be. Én már annyira haragszom rá, hogy nem is köszönök neki, ő meg csak kérdezgette a páromat múltkor, hogy miért nem köszönök, mert persze ő semmire sem emlékszik. (első válaszoló)
2008. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ez nem fog nekik leesni a kis agyukba. Talán nálunk akkor rájön ha majd a babát nem hagyom rá mint a sógoromék.. akkor elgondolkodhat. De már attól is félek hogy megfogja.
2008. máj. 30. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Hali! Én a helyedben megvárnám amíg meglesz a baba, és szépen távoltartanám magam apóstól. Igazad van hogy nem bíznád rájuk a kicsit, én se tenném. És majd ha megkérdezi hogy miért, akkor fejtsd ki neki hogy mi a véleményed róla és nem akarod hogy a gyerek ezt lássa. Szégyellhetné magát. Én már jól beolvastam volna neki. Az ilyennek nincs semmi tekintélye a szememben. Jellemgyenge. Kitartást!!!!!
2008. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!