Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek? Ti...

Mit csináljak szerintetek? Ti mit tennétek, ellopnák a kocsitokat? 24F

Figyelt kérdés
Szilveszterkor hajnal 1 kor anyám élettársa megkért, hogy a kocsiból vigyek fel neki gyógyszert. Haverral lementünk és mondta menjünk 1 kört hát bele mentem. Nincs jogsim de vezettem már többször! Kotta részegek voltunk. Lámpát fel se kapcsoltam és kimentem az főútra! 3 perc alatt megkerültük az utcát! Anyám ki szólt ablakon mit csinálunk de tudták, hogy lenyúltam. Tegnap egyik se szólt hozzám igaz ki se mentem a szobából. :D
2013. jan. 2. 12:17
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
77%
Ez nem kocsilopás hiszen anyád kocsija. Én az ő helyükben büntetnélek bár nem tudom hány éves vagy.
2013. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Pofonvágnálak, nem érdekel, hogy hány éves vagy, én is 24 vagyok.

És rohadtul nem a kocsi érdekelne, hanem az életed, mert egy ilyen játék hulla részegen lámpa nélkül végzetes lehet. Ha nem neked, akkor másnak. Simán elüthettél volna valakit.


Ilyen felelőtlen lenni huszonévesen. Na látod, ezért nem kelletek ti a korombeli nőknek.

2013. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Korom ott van fent! :D 24F
2013. jan. 2. 12:20
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem volt forgalom semmi ez egy kis város! :D
2013. jan. 2. 12:21
 5/32 A kérdező kommentje:
Hozzá rakom ez egy melos autó céges 3 személyes furgon :)
2013. jan. 2. 12:22
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Fiatalabbnak tűnsz, mint 24. Szerintem állj a szüleid elé és beszéld meg velük, kérj elnézést, és lehet a jövőben még kölcsön is kapod a kocsit, ha jogsit szeretnél.
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

De lehetett volna forgalom, vagy ha nem forgalom, akkor egy bulizni szökött 13 éves gyerek, vagy egy 80 éves néni, aki keresi a kutyáját az utcán.

Szóval hatalmas bajt okozhattál volna.


Az pedig, hogy ezt az egészet viccesnek tartod megint azt mutatja, hogy mennyire éretlen vagy.

2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%
Nem csak 14 vagy véletlen? Legalább is a sztori egy olyan korú agyi kapacitását tükrözi ... (többek között, hogy miért is, azt #2-es már részben kifejtette ...)
2013. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
mekkora hülyegyerek vagy...
2013. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Tényleg 24 vagyok! :) De nem lett baj szerencsére! Azt fogom tenni eléjük állok azt elnézést kérek! :) De azért jó buli volt kölcsön venni a kocsit meg hát bátor igaz felelőtlen is.
2013. jan. 2. 12:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!