Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek? Ti...

Mit csináljak szerintetek? Ti mit tennétek, ellopnák a kocsitokat? 24F

Figyelt kérdés
Szilveszterkor hajnal 1 kor anyám élettársa megkért, hogy a kocsiból vigyek fel neki gyógyszert. Haverral lementünk és mondta menjünk 1 kört hát bele mentem. Nincs jogsim de vezettem már többször! Kotta részegek voltunk. Lámpát fel se kapcsoltam és kimentem az főútra! 3 perc alatt megkerültük az utcát! Anyám ki szólt ablakon mit csinálunk de tudták, hogy lenyúltam. Tegnap egyik se szólt hozzám igaz ki se mentem a szobából. :D
2013. jan. 2. 12:17
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Azért sajnálom az egészet! Lehet nem hiszitek! De a kérdésre nem jön válasz! Oltás annál jobban!
2013. jan. 2. 13:15
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot, ha eddig nem tetted meg (bár gondolom, ha ki se dugtad az orrod a szobából, akkor nem tetted) és biztosítsd a szüleidet arról, hogy többször ilyen felelőtlenséget nem fogsz csinálni. Aztán vagy elhiszik vagy nem.
2013. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan már! Van olyan férfi, vagy akár nő, hogy még 42 évesen sem nő be a feje lágya. Az igazi probléma nem ott van, hogy nincs jogsim (mert akinek van, az sem biztos, hogy jobban vezet, mint Te), hanem az kotta részegség. Ön- és közveszélyesek voltatok.
2013. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
jogsiD, jogsiM helyett ;)
2013. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

hmm

elmondanám nekik és szó nélkül hagynám h lekeverjenek egy pofont nekem


ÉS TANULNÉK AZ ESETBŐL MERT AZ H MOST NEM LETT BAJ AZ NEM JELENTI H LEGKÖZELEBB SEM LESZ !!!

2013. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki válaszolt a kérdésedre, pofon vágna, megbüntetne. Nem volt egyértelmű?
2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként elgondolkodnék, hogy mit csinálhattam rosszul, hogy a 24 éves felnőtt fiam leragadt a kamaszkorba:-(. Utána elmagyaráznám neki a lopás fogalmát és reménykednék, hogy előbb-utóbb úgy fog majd viselkedni, ahogy azt egy 20-as évei közepén járó felnőtt férfitól elvárható.
2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen nagyon okos vagy. mondjuk ha valóban annyi lennél, akkor tudhatnád, h ha elkapnak, akkor jóanyád ánuszát is elég erősen megturkálják, amiért te bebaszcsizva autókázol az ő kocsijával.


nekem 1x kellett spiccesen vezetnem jogsi nélkül, mivel a páromnak hiába volt jogsija, ő még jobban be volt állva. ha nem ő kér meg rá, akkor nem csinálom, mert ismerem a következményeket. amúgy előtte vezetni is ő tanított.


amúgy most dicsekszel, vagy panaszkodsz?


sztem rohadtul kérj bocsánatot, csináld meg a jogsit, és a saját kocsiddal járkáljál részegen. csak ne a mi környékünkön.

2013. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%
Pofátlan, felelőtlen kis gyökér vagy. Az ilyenek miatt halnak meg sokszor vétlen vezetők. Sokszor azt mondom, remélem, hogy az ilyenek elszállnak egyszer az egyik hajtűkanyarban és akkor legalább nem veszélyeztetik többé a normális vezetők életét:( Legalább felérnéd ésszel, mit csináltál ahelyett, hogy itt vernéd erre büszkén magad, úristen...
2013. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
93%

Az milyen "jó buli", öcsém, ha 72 órán át fogdán tartanak - sose tudhatod, milyen rendőrt fogsz ki.


Az tuti, hogy én nem hagynám elöl a kocsikulcsot, ameddig nem szerzel jogsit, és nem nősz fel agyilag.

2013. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!