Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek? Ti...

Mit csináljak szerintetek? Ti mit tennétek, ellopnák a kocsitokat? 24F

Figyelt kérdés
Szilveszterkor hajnal 1 kor anyám élettársa megkért, hogy a kocsiból vigyek fel neki gyógyszert. Haverral lementünk és mondta menjünk 1 kört hát bele mentem. Nincs jogsim de vezettem már többször! Kotta részegek voltunk. Lámpát fel se kapcsoltam és kimentem az főútra! 3 perc alatt megkerültük az utcát! Anyám ki szólt ablakon mit csinálunk de tudták, hogy lenyúltam. Tegnap egyik se szólt hozzám igaz ki se mentem a szobából. :D
2013. jan. 2. 12:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek mi élete lehet a kérdezőnek?

Fu mentünk egy kört a kocsival!

Fu be voltunk rúgva!


Valóban, ha 14 éves lennél megértem, h oda vagy, de így?

Pinát láttál már?

2013. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
100%
24 évesen nem viselkednél ilyen gyerekesen. Anyádék helyébe ahogy az előzők is mondanák jó nagy pofont kapnál hogy megondold legközelebb mit teszel. Ha balesetet okozól részegen jogsi nélkül ÉLETED VÉGÉIG ÜLHETNÉL.
2013. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De nem lett semmi baj! :D Az a lényeg... kellenek extrém dolgok! Amúgy láttam pinát :D
2013. jan. 2. 12:28
 14/32 anonim ***** válasza:
95%

Extrém dolgok???


Élettel játszottál te szerencsétlen!


Mit éreztél volna, ha mert te marha bátor akarsz lenni valakit halálra gázolsz? Vagy mit gondolsz mit érzett volna annak a halottnak a családja, aki miattad halt meg???

Vagy mit éreztek volna a szüleid, ha te halsz meg?


Az lett volna a legkevesebb bajod, hogy börtönbe kerülsz, mert ilyen lelki sebet, amit ez okozott volna semmi sem forrasztja be.

2013. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Nem kell azért túl dramatizálni az a lényeg mindenki megúszta kocsinak se lett baja. :)
2013. jan. 2. 12:34
 16/32 anonim válasza:
100%

LOL LOL LOL


Most mosnak fel a kollégák ... "extrém dolgok" ... kamasz aggyal anyuci kocsijával megkerülni, részegen a háztömböt!!!

Volt kaland mi? Lesz mit mesélni az unokáknak?


Soha nem tudom elhinni, hogy ilyen csökött értelmi képességű lények, hogyan tudnak életben maradni manapság ... de mindig bebizonyítja valaki, hogy már sajnos nem működik a természetes szelekció ...

2013. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
anyám pasija melós autója :D Másik az 24 vagyok! Jól van na az ital csodákat művel! Aki piál az tudja :D
2013. jan. 2. 12:40
 18/32 anonim ***** válasza:
89%

Csodákat művel?


Én is voltam részeg, utoljára 18 évesen, az érettségi banketten, mint a disznó, de soha nem sodortam veszélybe senki életét.


És ha szerinted ez pozitív dolog, akkor te eszméletlenül buta vagy.


És nem mentség, hogy mindenki megúszta, mondom, akár embert ölhettél volna.

2013. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Oké hülye vagyok rendben van! Kérdésre nem válaszoltatok!
2013. jan. 2. 12:44
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

"De nem lett semmi baj! :D Az a lényeg... kellenek extrém dolgok!"


Most nem történt semmi. Azonban az ilyen hülyeségekkel mindig az a baj, hogy baromira azt hiszi magáról, aki ilyet tesz, hogy ez milyen jó buli, milyen vagány, pedig nem más, "csak" felelőtlen. És legközelebb is megteszi. Ha nem ugyanezt, akkor egy másik "bulis dolgot". És akkor lehet, hogy már nem ússza meg.

De csak hajrá, kellenek a bulis dolgok....

2013. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!