Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 6 éve hogy együtt...

Lassan 6 éve hogy együtt vagyok a férjemmel júniusban volt az esküvőnk és sajnos eljutottunk arra a szintre hogy nincs házas életünk. Mit tegyek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
belefogtunk az állattartásba és mindig az a mentsvára hogy fáradt.20-on évesek vagyunk ő 26 én 23 és szörnyű még kimondani is de sajnos heti 1x ha van házas életünk.azt mondja ő ugyan úgy szeret még jobban mint valaha.Úgy hozta a sors hogy a babáért meg kell küzdenünk de ezt még az esküvő előtt tudta,azt mondta szeretne gyereket de ha nem lesdz neki az sem számít csak maradjak mellette örökre.viszont én meg vergödök most mint hal a parton mert nem tudom mi lehet a baja.megcsalni biztons nem csal meg.és az a baj hogy ha én nem kezdeményezek akkor nem is lesz semmi,ő nem hajlandó kezdeményezni.Kiderült rólam egy nagy titok hogy az (apám) molesztált gyerek koromba és talán emiatt nem mer kezdeményezni,de ezt is tudta mielőtt elköteleztük magunkat.bocsánat hogy ennyi mindent írok le egíyszerre de már nem bírom magamba tartani.mondom neki hohgy velem is törődhetne kicsit többet .az este is mondtam neki gyere búj mellém saz ágyba de ő a gép elköt ült és annyit mondott mindjárt.na az a mndjárt kb akkora jött el mikor aludtam.Mit csináljak?

2013. jan. 4. 10:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csak az a kérdés meddig érdemes várni a változásra,az önbecsüléswm kezd a béka segge alatt lenni,pedig mindent bevetek.szexi fehérnemű az bejön de mint elöttem is írták nem lehet minden alkalomnál használni mert egy idő után immunis lesz rá
2013. jan. 4. 16:00
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen időszak, el is fajult, de végül sikerült rendezni a dolgokat. Mindketten engedtünk kicsit a másik javára, mindketten lefaragtunk a saját igényeinkből és innentől kezdve elkezdődött valami nagyon jó dolog. Állítom vetekszik az első szerelmes hónapokkal.


Egyébként te is annyit dolgozol, mint ő? Mert ha túl sok a felesleges energiád, nem csodálom, hogy itt tartotok.

2013. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ő napi 9 órát dolgozik én 8at.de ha haza érek fozok takaritok allatokal foglalkozók.van birkatol poniig minden.nem kevés idő mire végig jutok mindenen.azóta van változás,megbeszéltük hogy ez nem jó így és változtassunk mert előbb utóbb vége lesz a kapcsolatunknak.rájött ő is hogy nem hivatkozhat mindig arra hogy fáradt.beismerem most hogy beszélgettünk hogy én is sokat hibaztam.én sem voltam túl kedves hozzá,pl este nem bujtam hozzá nem volt semmi testi kontaktus csap puszi és semmi ölelés mert úgy voltam vele ha ő sem adja meg amire én vágyom akkor a sokadik kudarc után miért legyek kedves.remélem minden jóra fog fordulni.
2013. jan. 5. 14:21
 14/14 anonim ***** válasza:
ha kevés akkor te is segíts magadon míg nem oldódik a probléma. tudod mire való a 2 kezed...
2013. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!