Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltunt a nagymamam, szetvet...

Eltunt a nagymamam, szetvet az ideg, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Masfel oraja hivtam, kicsengett harmat, aztan a kikapcsolos uzenet jott. Azota ki van kapcsolva. Egyedul van, pest kozeli kisvarosba, szomszedja csak egy van, akivel nincs joban, az o szamat nem tudjuk. Mivel a MAV ott csinal uj vasut vonalat, nincs keritese, mert megbontottak. Rettegek, hogy valaki ott volt nala, es mikor hivtam kikapcsolta a telefont, mert epp kiraboljak, vagy leutik. Tobbszor tortek mar be hozza, de szerencsere sose volt ott. En nem tudok lemenni, mert jelenleg 250 kilometerre vagyok. Anyukam szinten nem, mert nincs penze zsemlere sem, nemhogy vonatjegyre, raadasul ott ilyenkor nagyon sotet van, mert nincs kozvilagitas es veszelyes a kornyek. Megol az ideg, mit tudok csinalni?? A rendorseg kimenne megnezni? Egyeb lehetoseg? Segitsetek!
2013. jan. 4. 20:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Pilisvörösvár Polgárőrség:

06 70 614 5140

2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ha betörtek, vagy rosszul van, a telefonja nincs kikapcsolva!

Valószínűleg észre sem vette, hogy lemerült a telefonja. Mivel hármat kicsöngött, és utána jött az üzenet, pont a te hívásod közben merült le.

2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy miközben próbálta felvenni a telefonját kikapcsolta, és fogalma sincs hogy kell használni. Az én mamám is ilyen. Amúgy a rendősrég jó ötlet. Az én mamám se veszi fel a telefonját karácsony óta, mert megsértődött valami baromságon. Bár mi tudjuk róla, hogy jól van, egy ismerősünktől rákérdeztünk.
2013. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

hívd a polgárőrséget, biztos, hogy kimennek

de a rendőrség is oda tud küldeni egy járőrt


telefonálj nyugodtan

2013. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hivtam a polgarorseget, ok nincsenek szolgalatban, de a rendorsegre iranyitottak, ok kimennek. Most varok. Koszi a segitseget!
2013. jan. 4. 21:07
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen írj. Mind izgulunk!
2013. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Megvan! Csak a mobil doglott meg. :) Viszont valaki nyugtasson meg, hogy nem kuld ki a rendorseg egy x ezres szamlat, mert a tesom megijesztett. Nem hiszem, mert nem mondtak, es a noveremre is hivtunk mar rendort, mert o meg hulye tinigyerek volt es akkor sem kertek semmit. Katasztrofalis az anyagi helyzetunk, jo lenne, ha valaki megnyugtatna.
2013. jan. 4. 21:26
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adtál meg nevet, címet (sajátodét), akkor nem.

Örülök, hogy megvan.

Szegény, hogy meglepődhetett, amikor kopogtattak a yardok.

2013. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Megadtam, mert kertek. Mondtam, hogy a nagymamam, nem lehettem ismeretlen bejelento.
2013. jan. 4. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!