Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltunt a nagymamam, szetvet...

Eltunt a nagymamam, szetvet az ideg, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Masfel oraja hivtam, kicsengett harmat, aztan a kikapcsolos uzenet jott. Azota ki van kapcsolva. Egyedul van, pest kozeli kisvarosba, szomszedja csak egy van, akivel nincs joban, az o szamat nem tudjuk. Mivel a MAV ott csinal uj vasut vonalat, nincs keritese, mert megbontottak. Rettegek, hogy valaki ott volt nala, es mikor hivtam kikapcsolta a telefont, mert epp kiraboljak, vagy leutik. Tobbszor tortek mar be hozza, de szerencsere sose volt ott. En nem tudok lemenni, mert jelenleg 250 kilometerre vagyok. Anyukam szinten nem, mert nincs penze zsemlere sem, nemhogy vonatjegyre, raadasul ott ilyenkor nagyon sotet van, mert nincs kozvilagitas es veszelyes a kornyek. Megol az ideg, mit tudok csinalni?? A rendorseg kimenne megnezni? Egyeb lehetoseg? Segitsetek!
2013. jan. 4. 20:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem,hiszen indokolt volt
2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, száz százalékot senki sem fog tudni mondani, de nem valószínű. Mivel nem történt nagy volumenű intézkedés, ezért az emberségükön múlik. Na, majd én kimondom: nem fognak kiküldeni, nyugi. :)
2013. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak semmit kérni, nyugi!
2013. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Beszeltem anyukammal, szerinte sem lesz semmi ilyesmi, egy jarornek ez is a feladatai koze tartozik. Szoval 100 szazalekosan megnyugodtam, koszi mindenkinek!
2013. jan. 4. 21:33
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez is beletartozik a feladatkörükbe, ezért rendőrök, nem fognak ezért pénzt kérni. Kártérítést akkor szoktak fizettetni, mondjuk ha valaki - suliban volt rá példa - mondjuk bombariadót csinál heccből.


Örülök, hogy megvan a mamád :)

2013. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt indokolatlan, hogy kihívtad a rendőrséget, szerintem nem lesz belőle semmi. :)
2013. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
51%
Nekem a batyam hivta ra tavaly oktobrbn a rendorseget az apankra (szuleim elvaltak, s batyam az apamhoz kerult) egy hasonlo felreertes miatt. Neki rendesen kiszamlaztak az egesz intezkedes koltsegeit.... Vagy 25-30 ezer volt, raadasul mondtak, ha nem fizetik be akkor valami kesedelmi kamatot is felszamolnak... Pff... Batyam rendesen kiakatt de vegul rogton befizette, mert nem akart szarakodni.
2013. jan. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!