Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok hozzá ha...

Hogyan viszonyultok hozzá ha ilyen ember van a családban?

Figyelt kérdés

Elment ma mellettem egy csaj, és óhatatlanul eszembe jutott hogy biztosan vannak rokonai is, azok vakok? :D

Igyekszem mindenféle stílust képviselőhöz megértően viszonyulni de ez már beteszi nálam a kaput :o


Valószínűleg összekeverhette a divatmagazint a szakácslappal, mert szép, aranybarnára volt sütve...

A feketére mázolt "dús" hajkoronája tetején virított a barna hajtöve, a leborotvált és kézzel visszapingált szemöldöke szó szerint hullámos volt.

Így futó pillantással nem tudtam eldönteni hogy természetesen vagy "korrigáltan" foglalja-e el a szája a feje 3/4 részét, de mivel élénk pink szájfénnyel volt kikenve gyakorlatilag csak egy szájból állt a feje, hiába próbálta meg két kilónyi fekete tussal, hatalmas fekete műszempillákkal és magenta festékkel kiemelni a szemeit :D

Gyakorlatilag azt sem tudtam megállapítani hogy mennyi idős lehet, arcra 15 és 40 között mozgott.

Egyszerűen hiába próbálom leírni, nem tudom a szörnyűségét kiemelni... akkora sokk volt ránézni az "arcára" hogy csak az ugrik be ha megpróbálok visszaemlékezni rá. Ha nem lett volna kifejezetten lányos képe, azt hinné az ember hogy transzvesztita.

Valami anyaféle loholt mellette, tehát feltételezhetően van neki családja.


Ti mit tesztek/tennétek ha ilyen ízlésficamos ember lenne a családban?

Láttam én már hasonló stílusból sok sokkoló de mégis szépnek mondható nőt, de ez egy nagyon elfuserált példány volt.

Szégyellem magam, de alig bírtam visszafogni hogy el ne nyerítsem magam amikor megláttam.

Eszembe jutott hogy valószínűleg még ő szólja le az átlagos, vagy furcsa stílusú embereket :D

El nem tudom képzelni mit tennék ha egyszer véletlenül kollegák lennénk.


2013. jan. 4. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

Értelmes ember nem foglalkozik más öltözködésével.

"Eszembe jutott hogy valószínűleg még ő szólja le az átlagos, vagy furcsa stílusú embereket :"


Itt te szólód le más öltözködését. Magadba kéne nézned egy kicsit.

2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Tehát szörnyülködésből ki, és kérdést értelmesen megfogalmazva: ti nem koppintanátok a fejére hogy "hahó, hogy nézel ki öreganyám"?

Én személy szerint a házból nem engedném ki amíg nem szedi rendbe magát.

Ő miért nem látja a tükörben hogy röhejes?

2013. jan. 4. 20:34
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Mellesleg inkább legyen ilyen kinézetű ember a kollégám, mint egy hozzád hasonló gondolkodású.
2013. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Én itt egy röhejes embert látok, a kérdezőt.
2013. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mint olvashattad, nem az öltözködését szóltam le.

Szó nem volt róla.

Azt se tudom mi a fene volt rajta.

De ha valaki úgy néz ki mint valami kifigurázott, kiöregedett, viccnek szánt barbie baba, a környezete miért nem világosítja fel?

De ha ennyire böki a csőrödet, gyakorlatilag általánosíthatunk is minden furcsa szerzetre, csak azokat nem szólnm le hiszen stílusuk van, nem önkéntes "bohócmezük"

2013. jan. 4. 20:36
 6/19 A kérdező kommentje:
Nos, örülök hogy rögtön összeakadtam egy stílusbelivel :)
2013. jan. 4. 20:37
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Ő így érzi jól magát és neked ez nem tetszik. Nem is ismered de belső tulajdonságokat állapítasz meg róla. Ehhez tényleg csak gratulálni lehet.

Inkább legyen valaki furcsa szerzet mint hozzád hasonló sekélyes ember. Inkább kérdezd meg a rokonaidat miért engedik, hogy ilyen ember legyél.

2013. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem örülnék, ha az én családomban lenne ez a bizonyos hölgyike, de mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy arc helyett kifestőkönyvvel járkál-e az arcán. ha én lennék az anyja, biztosan szóvátenném, de többet nem tud csinálni az ember.
2013. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
mellesleg ne mondja már nekem senki, ha egy ilyen szerzetet meglát az utcán, nem kezd el magában röhögni! én is csak hüledezek néha, hogy te jó isten, kik között élünk...
2013. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

"mellesleg ne mondja már nekem senki, ha egy ilyen szerzetet meglát az utcán, nem kezd el magában röhögni!"


Képzeld nem kezd el mindenki magában röhögni...

2013. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!