Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok hozzá ha...

Hogyan viszonyultok hozzá ha ilyen ember van a családban?

Figyelt kérdés

Elment ma mellettem egy csaj, és óhatatlanul eszembe jutott hogy biztosan vannak rokonai is, azok vakok? :D

Igyekszem mindenféle stílust képviselőhöz megértően viszonyulni de ez már beteszi nálam a kaput :o


Valószínűleg összekeverhette a divatmagazint a szakácslappal, mert szép, aranybarnára volt sütve...

A feketére mázolt "dús" hajkoronája tetején virított a barna hajtöve, a leborotvált és kézzel visszapingált szemöldöke szó szerint hullámos volt.

Így futó pillantással nem tudtam eldönteni hogy természetesen vagy "korrigáltan" foglalja-e el a szája a feje 3/4 részét, de mivel élénk pink szájfénnyel volt kikenve gyakorlatilag csak egy szájból állt a feje, hiába próbálta meg két kilónyi fekete tussal, hatalmas fekete műszempillákkal és magenta festékkel kiemelni a szemeit :D

Gyakorlatilag azt sem tudtam megállapítani hogy mennyi idős lehet, arcra 15 és 40 között mozgott.

Egyszerűen hiába próbálom leírni, nem tudom a szörnyűségét kiemelni... akkora sokk volt ránézni az "arcára" hogy csak az ugrik be ha megpróbálok visszaemlékezni rá. Ha nem lett volna kifejezetten lányos képe, azt hinné az ember hogy transzvesztita.

Valami anyaféle loholt mellette, tehát feltételezhetően van neki családja.


Ti mit tesztek/tennétek ha ilyen ízlésficamos ember lenne a családban?

Láttam én már hasonló stílusból sok sokkoló de mégis szépnek mondható nőt, de ez egy nagyon elfuserált példány volt.

Szégyellem magam, de alig bírtam visszafogni hogy el ne nyerítsem magam amikor megláttam.

Eszembe jutott hogy valószínűleg még ő szólja le az átlagos, vagy furcsa stílusú embereket :D

El nem tudom képzelni mit tennék ha egyszer véletlenül kollegák lennénk.


2013. jan. 4. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
akkor sajnálom, én mindig jókat nevetek magamban a sok bután, akik a divat miatt majd 40 évesen úgy néznek ki, mint egy 80 éves aszott öregasszony.
2013. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 83%-os válaszoló, légy szíves vagy intézd el magadban a sérelmeidet vagy próbáld meg egy kommentben kiírni magadból, mert kezdesz kicsit unalmassá válni.

Köszönjük.

2013. jan. 4. 20:48
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Benne semmi sérelem nincsen. Pusztán szeretem a hozzád hasonló másokat lenéző, tökéletesen középszerű emberek agyát húzni. De ha akarod lelépek. Jó éjt!
2013. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Még egy utolsót csak, hogy ne egy kommentben zárjam le. Ha bólogatok neked, mint a jó kiskutya akkor maradhatok?
2013. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha kedves, jólelkű, szeretetreméltó az illető családtagom, örülök neki, ha nem, akkor meg kellemetlenül érzem magam vele. Nem az alapján mérem az embert, hogy milyen az öltözködési stílusa, hanem az alapján, hogy milyen a lelke, amit sem első, sem második látásra nem ismerhetünk meg.

Ha viszont másokat az öltözködésük alapján megítélő, felszínes családtagom lenne, kicsit azért szomorkodnék miatta.

2013. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, bár ez inkább ritka. én biztos óvatosan szólnék neki, hogy nem néz ki túl jól, nem előnyös neki ez.

Azok a nők, aki átesnek a ló túloldalára, sokszor nem is veszik észre, hogy mit tesznek magukkal. Pl. láttam már koromfeketére szolizott platinaszőke lányt, hát egyszerre volt ijesztő és undorító. pedig adott magára, szép alakú, jó öltözetű lány volt, de mivel szó szerint szénné égette magát a szoliban, ezért még az arcát sem tudod beazonosítani. és a csaj még szexinek is érzi magát...

Meg egyszer láttam egy fura kövér lányt olyan ruhában, hogy kész vizuális környezetszennyezés volt ránézni (haspóló melltartó nélkül, szinte a póló aljáig lelógó csöcsökkel+ fehér szűk átlátszó nadrág fekete tangával, ami hátulról szín narancsbőrös rücskös, lógó seggel volt megkoronázva, mellé még a középen kilógó óriási has és derék-úszógumi)...egyszóval nagyon megnézték az emberek, de a lány láthatóan nagyon elégedett volt magával, mert vígan ment a barátnőivel.

Szerintem lehet szólnak neki ezért-azért, de nem biztos, hogy hallgat rájuk, másrészt az emberek félnek szólni az ilyeneknek, nehogy megbántság őket.

Egyszerűen ízlésficam és önkritika hiánya.


83% meg lehet az a maskara néni, ezért mivel magára ismert, megsértődött :D

2013. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem tudom miért kell rögtön nekiesni a kérdezőnek...

gondolkodó embernek érzem magam, és igenis elmélázom néha azon, h aki ennyire sokat foglalkozik a külsejével, annak milyen lehet a belső, valódi énje. nem röhögöm ki, inkább kicsit sajnálom. sajnálom, h valamivel ennyire ki akar tűnni a tömegből, hogy valamit ennyire kompenzál.

bevallom én sem vegyülök el annyira a kortársaim közt, de nem is vagyok annyira feltűnő jelenség, h a villamoson vagy az utcán mindenki felkapja miattam a fejét. vagy negatív, vagy pozitív érzelmektől vezérelve.


akinek a családja ennyire nem törődik azzal, h az illető hogy néz ki, ott valószínűleg ez a módi, mi több, úgy gondolják, h a kicsi lány nagyon szép, igényes, stb.

vagy pont vastagon lexarják (innen ered, h ennyire fel akarja hívni magára a figyelmet, mivel otthon nem sokat kap belőle), és nem mondják meg neki otthon, h azért így nem kéne utcára menni.


nem mondom, h mindenki legyen birka, ugyanolyan hajjal, ugyanolyan ruhában, de vannak bizonyos határok, amik közt érdemes ott maradni, ha az ember lánya vagy fia azt szeretné, h komolyan vegyék komoly helyeken is.


gondolkodjatok el, ha pl. egy agyonszlizott, kivakolt, platinaszőke lányka elmegy egy illusztrisabb céghez interjúra, vajon a HR-es mit szűr le róla? sztem nem azt, h a munka neki az első.


egyszer egy rádióműsorban mondta egy lány, hogy ha elkezdesz sok energiát fektetni a külsődbe, akkor a belsőt akaratlanul is elhanyagolod. mert kinek van ideje olvasni, művelődni, ha a napja nagy részét a tükör előtt vagy a szoliban, műkörmösnél, edzőteremben tölti?

inkább legyek egy kicsit husibb, ne legyen rajtam 3 kilós vakolat, viszont az jól esik, ha elismerik a munkámat, az eszemet, a végzettségemet. mert az amíg élek, velem lesz. a szépségem elmúlik idővel.


egyébként sosem bántanék verbálisan semmilyen embert, elég csapás az neki, hogy olyan, amilyen.

2013. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A mi családunkban van hasonló helyzet, bár nem ennyire súlyos.

Az unokatestvérem hát hogy is monjdam, khm.. úgy néz ki mint egy utolsó k.rva, rendszeresen annak is nézik. Számomra a legkínosabb az, amikor váratlanul betoppant pont arra a szórakozóhelyre, ahol én is voltam, és az ismerőseim elég érdekes megjegyzéseket tettek rá, de leállítottam őket, mondtam, hogy a rokonom, de egyébként el kell ismernem, tényleg úgy néz ki, mint egy utolsó, buta r.banc aki mindenkivel összefekszik.

Közben meg egy értelmes, komoly gondolkodású ember, elég komoly állással, amiért keményen megdolgozott (és nem, nem a testével). Ráadásul mindig is hosszú kapcsolatai voltak, nem ment bele soha kalandokba, stb.

Magyarul a belső teljesen ellentétes azzal, amit a külső mutat, illetve a viselkedése, ha csak felszínesen figyelik.

Viszont ő ilyen külsővel érzi jól magát. Mit tudnék ellene tenni? Semmit. Felnőtt ember, nem egy kisgyerek, akit befolyásolni lehet ilyen téren. Plusz az ő élete, élje úgy, ahogy neki jó, márpedig ő így boldog. Inkább legyen ilyen és boldog, minthogy nézzen ki "normálisan" (mi a normális?), és legyen boldogtalan. Annyit tudok enni, hogy ha együtt megyünk valahová vagy egy helyre keveredünk kiállok mellette.

2013. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pontosabban nem csak úgy néz ki, hanem elsőre a viselkedéséből is az jön le, hogy egy r.banc, de ha valaki jobban megismeri, akkor rájön, hogy nagyot tévedett.
2013. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!