Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyultok az...

Ti hogy viszonyultok az Anyátokhoz, ha buta ember?

Figyelt kérdés
Az én Anyám nemcsak hogy buta, de ügyetlen, gátlásos, felszínes ember is. Alapvető dolgokkal nincsen tisztában, amiket egy felnőtt embernek már tudnia kellene. Pedig érettségizett, igaz hogy jó régen, mert már 70 éves elmúlt. A butasága a felületességéből adódik és sokszor szégyenkeznem kell miatta társaságban, hogy sok mindent nem tud. Logikátlanul is cselekszik mindig és ha többen mondják neki, hogy ezt vagy azt máshogy kellene csinálnia, akkor sem tesz úgy, mert még rendkívül makacs ember is és csak azért sem lehet jobb belátásra bírni. Én őszintén szólva nagyon ideges vagyok miatta, sokat veszekszem vele, mert nem tudom ezt elviselni, hogy ilyen buta. Nem arra gondolok, hogy műveletlen, mert nem az, csak egyszerűen mélyebben nem érdekli semmi, ezért néha az analfabétizmus szintjén működik - legalábbis úgy tűnik. Az Anyósomtól, akit csak 5 éve ismertem meg, több okos dolgot tanultam, mint az Anyámtól 40 éven keresztül. Ha nektek is ilyen Anyukátok van, Ti hogy kezelitek ezeket a dolgokat?
2013. jan. 3. 14:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy, hogy még ha így is van nem kérdezek ilyet oszág világ előtt, mert tistelni csak tisztelem annyira...
2013. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Az anyádat nem te választod, ő döntött úgy, hogy megszül és felnevel téged. Fogadd el olyannak, amilyen. Főleg akkor, ha már elmúlt 70 éves. Örülj neki, hogy még él. Az enyém sajnos nem érte meg a 70-et.
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne kérdezhetne ilyet egy névtelen oldalon??


Egyébként már megváltozni ennyi idősen nem fog, talán így kényelmes neki.

2013. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
28%
Tenyleg buta, ha ilyenne nevelt teged.....
2013. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
61%
Öreg. Ennyi az egész.
2013. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%

az én anyukám 64 éves, és talán a 8 általánost elvégezte, adminisztratív munkákat végzett, pár éve már takarított, és most nyugdíjas. sok minden egyértelmű dolgot nem tud, helyesen írni pl., stb., ennek ellenére a világ legbölcsebb embere, mindennél jobban szeretem és tisztelem.

nagyon sajnálom, hogy téged nem így neveltek fel, borzasztóan esne nekem, ha tudnám, a gyerekem ezt gondolja rólam, de még így látatlanban is, hogy nem ismerlek, rossz érzés:(

2013. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Húú ilyen rosszindulatú kérdést már jó rég olvastam itt az embernek a saját ANYJÁRÓL! :(


Az én anyukám is 70, egy nagyon egyszerű asszony, aki nem tudja hogy mi Görögország fővárosa, és nem tudja a térképen New Yorkot sem megmutatni, de azért írni, olvasni számolni tud, és tele van életbölcsességgel és életvidámsággal. Falun nőtt fel, arattak, kapáltak, stb.. nem volt pénz az iskoláztatására, pedig óvónő szeretett volna lenni.


Most 70 évesen új "mániája" van, színházba jár a barátnővéjel, aminek külön örülök. De sosem mondanám rá hogy buta és felszínes. Neked van gyereked? Tudod milyen "munka" felnevelni egy gyereket????

2013. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
51%

Olvasd el, amit az 5-ös írt, utána pedig tedd fel a kérdést magadnak:

vajon ilyen idős korban én milyen leszek???


Mert ugye alma a fájától nem esik messze!

És most már gondolkodhatsz azon, hogy mennyire szeresd vagy éppen mennyire utáld a saját szülőanyádat!!!

2013. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
67%
Az anya az anyád. Akármilyen buta is. Örülj neki, hogy ilyen okos gyereket nevelt, mint te és becsüld meg érte. Ne cipeld el magaddal IQ tesztekre és ne vidd olyan tásaságba, ahol leszólhatják.
2013. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
59%

Petőfi Sándor válasza:


Az ember,ha valakit szeret, nem VALAMIÉRT szereti. És ha szereti, megérti, segíti, ahol tudja.


"S anyánkat, ezt az édes jó anyát,

O Pistikám, szeresd, tiszteld, imádd!

Mi ő nekünk? azt el nem mondhatom,

Mert nincs rá szó, nincsen rá fogalom;

De megmutatná a nagy veszteség:

Ha elszólítná tőlünk őt az ég..."

2013. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!