Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok a barátnőmmel...

Nem akarok a barátnőmmel rosszul bánni de kicsit jobban érzem magam tőle és ilyenkor nem is érdekel csak utána. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma is szar napom volt és amikor ilyen van folyamatosan gonosz dolgokat mondok neki és olyat amivel megbántom, jól érzem magam utána de később mindig megbánom és bocsánatot kell kérnem. Ritkán van ilyen. Soha nem ártott nekem és tényleg nagyon aranyos lány,talán ezért bántom meg. Ma ugyanez volt,hogy felidegesítettek és rajta vezet(t)em le pedig nem érdemli meg. Mielőtt többet mondott volna mondtam, hogy ma inkább ne szóljon hozzám és szomorú lett. Mit tegyek hogy ez ne menjen így tovább?

25/F


2012. dec. 19. 14:54
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Szoktam futni ilyenkor mert az jót tesz de nem sokkal lesz jobb.
2012. dec. 19. 14:55
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Tarts inkább kutyát. Hányok az ilyen mocskoktól, mint te, mindig azon élitek ki a nyomorotok, akit "szerettek" ...
2012. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 okoska31 ***** válasza:
100%

egyetértek az előzővel. de ha lehet, akkor plüsskutyát.


remélem minél hamarabb felismeri a lány, hogy milyen "vadászrágcsálóval" hozta össze a sors, és lelép.


főleg úgy gusztustalan, hogy tudod, hogy egy szemét köcsög vagy, de csak azért is csinálod.


ezzel együtt jó lesz, ha megtanulsz uralkodni magadon, mielőtt 10 év múlva nem csak szavakkal bántod akit "szeretsz"

2012. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Én meg felháborodtam a kettes hozzászólásán! :) Tényleg elég ide egy plüssállat!!
2012. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Kedves első te sem vagy különb ha egy kutyával tudsz így bánni.....
2012. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
A kutya legalább visszaharap, ha bántják és remélhetőleg letépi valamelyik végtagját...
2012. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Gusztustalan, amit csinálsz.


Nem érdemled meg a barátnődet, sőt semmilyen nőt sem.


Nem tudom, neked ez fordítva hogy esne?


Pont az ilyen agresszív emberek szoktak kiakadni minden kis piti dolgon, mondjuk azon, ha valaki szipog mellettük a buszon, de persze ők bármit megtehetnek!

2012. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Változtatni akarok rajta ha nem esett volna le...
2012. dec. 19. 15:06
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj el egy agresszió kezelő tréningre.


Ez verbális agresszió, amit csinálsz, és senki nem fogja eltűrni, kivéve egy gyenge, sérült lelkű nő, akit majd orrba-szájba alázhatsz!

2012. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
7-es én sokat türelmes vagyok de egy idő után már nem. Nem érdekel hogy ki milyen hangot ad ki vagy mit csinál csak engem hagyjon ha megkérem rá.
2012. dec. 19. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!