Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet az apámnak velem?

Mi baja lehet az apámnak velem?

Figyelt kérdés
Mióta élek folyton lenézően viselkedik velem. Kicsit úgy érzem hogy egyfolytába beakarja nekem bizonyítani hogy jobb nálam és egyfolytába leakar nyomni. Baromira dühös vagyok rá de persze mindig lenyelem a békát. Persze ez egyúttal nagyon fáj is. Egész kisgyerek korom óta folyamatosan bántott meg lekicsinyítően bánt velem. Miért ilyen? Hozzátenném tanulmányilag sokkal többet elértem mint ő, főleg akkor kezdett el velem genyózni amikor érettségi előtt áltam, utána volt mégegy szezon az amikor elkezdtem a főiskolát. Most hogy felnőtt ember vagyok már nemigazán mer szórakozni, de valahogy ezzel a kapcsolattal nemtudok mit kezdeni, hogyan oldjam fel ezt magamban? Baromira fáj hogy az apám mindig ilyen volt velem, de tudom hogy mennem kell tovább. De hogyan?

2013. jan. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a kisebbségi komplexusos nyomorait rajtad élte ki, hisz csak egy "gyerek" vagy. (tudom, már nem)
2013. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én mindkét szülőmtől megkaptam ugyanezeket a dolgokat. Együtt tudok veled érezni kissé fájó mikor a saját anyád és apád néz le és mond olyan dolgokat amiket nem várnál tőlük.

Kemény dolgok ezek fel kell dolgozni és továbblépni rajtuk nem kell foglalkozni velük.

2013. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leültél valaha komolyan beszélni vele errôl? Ha nem, akkor talán itt az ideje. Ha igen, akkor pedig nem tudsz mit tenni. Remélem idôvel ez változni fog.
2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Átérzem..

Velem apám azt érezteti, hogy ő mindenkinél jobb, meg tiszta idegbeteg. Mondtam is neki a múltkor hogy ne égessen már( majdnem fellökte a kajászdába az asztalt)..

Mindig aztmondja, hogy miatta lettek olyan osztályzataim általánosba amilyenek, ha épp meg rossz lett akkor én milyen hülye vagyok. Meg ne menyjek ennek meg annak mert hülye vagyok hozzá, ugysem fogom tudni. Szerinte a gimibe is azért vettek fel mert "elméletileg" beszélt a volt igazgatóhelyettessel, na gondolhatod milyen ciki nekem ha kajakra beszélt vele!!! És akkor sem miatta vettek fel. Most gimibe jobban tanulok, SOKKAL. Pedig aztse tudja hogy ki az osztályfőnököm, szóval ha be mer szólni, ott fogom hagyni. Anyámra is aztmondta hogy alig költ rám, én ugyanis anyával élek. Miközbe apa leszar magasról. Nagyon idegesítő. Ezzel semmit nem lehet csinálni, tedd azt amit én! Mutasd meg neki hogy jobb vagy nála, és majd ha segítségedre lesz szüksége, ne foglalkozz vele.

2013. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teher alatt nő a pálma. - mondjuk elég rossz módszer.


Lehet, hogy vele is ezt csinálta az apja. Majd figyeld meg, hogy te is ezt csinálod-e a saját gyerekeddel!

2013. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az tudom hogy az apja egy xarházi ember volt, iszonyatos dolgokat csinált vele, mesélt róla. Elképzelhető hogy ezért ilyen, de ezt viszont a szemére lehet vetni hogy oldja meg saját magával ne énrajtam vezesse le. Volt már hogy leültünk beszélgetni, megkérdeztem tőle hogy miért volt ilyen velem gyerekkoromban. Egyértelmű választ nem adott, csak folyton azt hajtotta hogy én nem foglalkoztam vele soha meg nem beszélgettem vele, nem kerestem a társaságát, amit csak részben tartok igaznak. Mivel alkoholista volt mindig is, ezért tényleg nem kerestem a társaságát.
2013. jan. 7. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!