Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szoknyapecér,...

Ha egy férfi szoknyapecér, akkor elnézzük, ha egy nő ledérebb, máris megszóljuk?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi tart több vasat a tűzben, a társadalom nagy része csak rálegyint, mondván, hogy "hajtja a vadászösztön", meg "majd lehiggad". Ha azonban egy nő fűzöget egyszerre több pasit, akkor az már "erkölcstelen, könnyűvérű", és egyéb nyomdafestéket nem tűrő szavakkal illetik sokan. Miért? Egy nő nem élhet szabadelvűen? (gyerek nélkül gondolom, ha anya a nő, természetesen én sem értek egyet a dologgal)
2013. jan. 6. 23:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, annak ellenére, hogy sem a nő, sem a férfi "szabadelvűségét" nem tartom a magam számára elfogadhatónak. De nem ez az egyetlen, amiben a nők megítélése eltér a férfiakétól. ;-)
2013. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi a különbség a gyerek nélküli nő, az anya, a gyermektelen férfi, és az apa között ezen tekintetben?
2013. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Van ár magyarázat, remélhetőleg megérti mindenki (másik kérdésnél nem is reagáltak rá)


"Rövid kitérő erejéig megemlíteném a praktikus okát is annak, hogy miért él ez az erkölcsi különbség: mert az emberek ösztönösen tudják, hogy egy nőnek sok pasival szexelni nem “teljesítmény”, hiszen elég ha kifekszik az utca közepére széttett lábakkal, és estére túl van a százon – ugyanakkor egy férfinak sok nőt meghódítani igenis teljesítmény, hiszen az átlagos nő nem adja a bájait mindenféle jött-ment ismeretlennek, azokért “meg kell dolgozni” valahogyan. Egy hasonlattal élve: ha egy hegyet sokan megmásznak, az csak annyit jelent, hogy könnyen megmászható. Ha egy hegymászó sok hegyet megmászott, akkor az a hegymászó ügyes. Ezért nem kapnak a ribancok sok házassági ajánlatot, és ezért buknak a nők a Casanovákra."


[link]

2013. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%

Hogy miért? Mert a nő biológiai értelemben vett feladata az utódok felnevelése, ebből adódóan nincs energiája, ideje 2 másik férfival hemperegni és nem mellékesen van egy belső kontroll, ami ezt nem teszi lehetővé az anya számára. Márpediglen minden nő potenciális anya..

Ha csak a biológiai aspektusból nézzük a férfi "feladata" a magok elhintése, a nőé pedig a gyermeknevelés.

Mellesleg elméletben a nő érzékenyebb, meg lelkisebb; nagyon sok réteg bőr lehet az illetőn ha valaki ezek ellenére képes ilyenekre- EZÉRT ítélik el. Ez van. Kettős mérce van, mellyel MINDKÉT nem szívesen él.

20N

2013. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Hasonlít a viccre, milyen jó kulcs az ami több lakatot nyit, és milyen rossz lakat az amit minden kulcs kinyit!

Mindenki maga tudja mi a helyes, nem szeretek beleszólni!

Én is a komoly kapcsolat híve vagyok, de volt már kalandom is! :)

2013. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
szerintem a ferfi is undorito ha tobb no utan jar meg a no is. en volt mar hogy azert utasitottam el fiut mert kiderult hogy tul sok novel volt es megundorodtam tole, szoval nem igaz hogy a ferfiaknak lehet. ha meg te igazan szabadelvu vagy, vagy akarsz lenni akkor mit erdekel mit mondanak masok? sose fogsz mindenkinek tetszeni akarmit csinalsz
2013. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Ezt én sem értem. Inkább olyan szempontból nem értem, hogy miért dicsőség ez a férfinak? Ki akar egy olyan férfit maga mellé, aki fűvel-fával összefekszik, nem tudni hogy mellette kivel kavar még és milyen betegségeket szedett már össze a nagy tivornyázásban. Meg mindig az a gondolat motoszkál bennem, ha lesz 2 gyerekem , meghízom egy picit (vagy szülés után nem megy le egyből) vagy beteg leszek, egy ilyen Casanova kitart e mellettem. Csak a rutinja segíti az ilyen férfit a csajozásban,mert mást nem nagyon tudnak mutatni.

Lényeg, egy két egy éjszakás kalandtól nem lesz senki k...a, de akinek csak ilyen rövidtávú kapcsolata van, annak elég komoly pszichés gondjai lehetnek, akár férfi, akár nő.

2013. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mr.@ válasza:
30%
Hallottam erre egy jó példát;miszerint : ha van egy kulcsod,amivel az összes lakatot ki tudod nyitni,azt a kulcsot megtartod.De ha van egy lakatod,amit minden kulcs kinyit...
2013. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
ezek a peldak viccesek, de remelem nem veszi oket komolyan senki :) semmi koze nincs a lakatnak az emberekhez :) amugy van egy masik pelda is csak nem tudom mar szo szerint, de a lenyege az volt hogy nem mindegy hogy a csizmaddal sz.rba lepsz, vagy belesz.rnak :D ezek mind viccesek de nem magyarazat. akinek szamit a huseg meg az ilyesmi az ferfiban se fogja tudni toleralni a tobb partnert, van aki tolerealja mindket nemnel, van aki meg azt gondolja hogy csak neki lehet, masnak nem :DD
2013. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Mr.@ válasza:
Sorry 4es...mire leírtam telorol már tied megvolt,nem utánozni akartalak :-)
2013. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!