Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszel a családnak apró...

Viszel a családnak apró ajándékot (porfogó) ha elutazol valahova?

Figyelt kérdés

Nem külföldre,csak belföldön akár 2-3 napra.

Évente 4-5 alkalommal megyünk 2-3 napra párommal olyan helyre ahol lehet fürdeni,és nyáron 1 hétre.Sosem túl messze. Magunknak sem veszünk porfogót,hiába írják rá a város nevét,kacat.Családnak se viszünk.

viszont mi mindig kapunk ilyen kis vackokat,egy ideig kiteszem,majd dobozba,idővel meg odaadom adomány mellé pl amikor a nem kellő ruháinkat adom oda vkinek.

Szerintem tőlünk is várják a porfogót,de nem szándékszom ilyenre költeni.


Ti hogy vagytok ezzel?


2013. jan. 8. 10:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Külföldön egyszer voltunk,onnan hoztunk természetesen.

De belföldről,főképp hogy a család is volt már a helyek nagyrészén,nem.

2013. jan. 8. 10:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem viszek. Külföldről általában az adott országra jellemző italt vagy édességet szoktam venni, az ajándék is, mégse gyűlik fel. Belföldről semmit, sokszor nem is tudnak róla, hogy elutaztunk pár napra.
2013. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
A kérdező megválaszolta a saját kérdését:D
2013. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külföldről igen. De mindig igyekszem nem porfogót, hanem valami hasznosat vásárolni pl. édesség, bor, olyan ajándéktárgy aminek lehet hasznát venni...Mivel a rokonaim is tudják, hogy a porfogókat nem szeretem, nem is hoznak:)

Általában hasznosabb dolgokat kapok, mint pl.:

hűtőmágnes (még mindig előkelőbb nálam, mint egy nipp), bögre (pl Anyósomék hozták Görögországból), de kaptam már kendőt, édességet, a tengerről törölközőt, kagylóból lábas alá valót ilyesmiket.

2013. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak hűtőmágnest szoktam hozni, a lányaim kikövetelik. :)

Barátnőmnek képeslap, mert Neki "létszükséglet".

Anyukámnak csokit, mert amúgy is vennék neki. :)


Ennyi. Semmi kacat, hemehumi, porfogó. Magunknak se.

Feleslegesnek tartom.

2013. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!