Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az anyám?

Szerintetek normális az anyám?

Figyelt kérdés

Ebéd után mondtam,hogy megyek tanulni, bezárkóztam a szobámba, feljöttem a netre mert anyagot akartam keresni , megláttam valami vicceset, elkezdtem nevetni, erre beront,hogy mit röhögök, ha azt mondtam,hogy tanulok? Erre mondom neki,hogy mit foglalkozol velem mindig? (ma kaptam 2 5-ös TZ-t egyébként, és csak 4-es, 5-öseim vannak) erre nekem esik,hogy mit mondtam,hogy merészelem? Nem értettem mi baja, erre azt mondja,hogy hogy merem azt mondani neki,hogy bas*zd szájba magad?

Mondom,hogy én ilyet nem mondtam, vizsgáltassa meg a hallását erre nekem esett, majdnem megvert.

Mindig van valami baja, elég megkeseredett, nincsenek barátai, az meg csakis az ő hibája és ha én nekem sikerül valami vagy boldog vagyok akkor féltékeny és irigy lesz és engem kezd el bántani. Gondolkoztam már rajta,hogy elköltözöm albérletbe, van egy negyed részem a lakásban, azt meg megtámadom bírósági úton és nem érdekel mi lesz vele, egyébként utálom őt és ha többet nem látnám az sem izgatna.


Szerintetek mit tegyek?


2013. jan. 9. 14:43
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
95%
Hány éves vagy?
2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

Erre mondom neki,hogy mit foglalkozol velem mindig?


Igy nem beszélunk a szuleinkkel, lehet szépen is válaszolni!

2013. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ettől függetlenül nem kell idegbeteg állat módjára viselkednie a szülőnek.
2013. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

mert most istenem nevettem egy jót erre beront,hogy azt mondtam tanulok, rettentő nagy hibát vétettem....:/itt mindig a szülőt védik, érdekes.

és tényleg mindig velem foglalkozik, állandóan hallgatózik, mindent tudni akar, pedig sosem voltam rossz gyerek, inni sem iszok és bulizni sem járok. de most betelt a pohár..

egyébként is sokszor vert már meg, volt mikor lila foltjaim voltak, olyanokat mondott,hogy jobb lett volna,ha megfojtott volna mikor megszületek meg ilyenek.

amúgy 18 vagyok.

2013. jan. 9. 15:01
 5/28 anonim ***** válasza:
6%
Te legalább olyan idegbeteg vagy, ráadásul hisztérika is. Úgy beszélsz anyukádról, mint valami rongydarabról, akit utálsz, nem szégyelled magad? Ha holnap elüti egy autó és soha az életben nem lesz többé, akkor jusson eszedbe az, amiket az előbb leírtál róla. Remélem, nekem soha nem lesz ilyen gonosz és elkényeztetett hülyegyerekem.
2013. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%

Szépen még véletlenül sem flegmán elmondod neki,hogy ne ordibáljon mert nem vagy süket.

Hány éves vagy? Nemed?

2013. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
Mit foglalkozik veled? Gondolom ezt nem kérdezed meg mikor etet meg zsebpénzt ad....
2013. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

mondom mindig velem foglalkozik. állandóan. mindig tudni kell neki mindenről, a szobám ajtaja elé áll és hallgatózik, ha a fürdőben vagyok akkor meg mindig bejön és beszólogat,hogy na megint híztál meg ilyenek.

rám mindent lehet mondani, csak azt nem,hogy elkényeztetett.

Azt mondtam neki,hogy miért foglalkozol mindig velem?

Erre jön a hülye félrehallott mondatával és szépen megmondtam neki,hogy nem mondtam ilyet,miért találja ki, erre pöccent be.Egyébként sok mindent félre hall, nem az én hibám.


de itt tényleg sosem a szülők a hibásak.

2013. jan. 9. 15:08
 9/28 A kérdező kommentje:
A zsebpénz dolgot meg hagyjuk,csak ezzel tudtok jönni, mikor szemüveg kellett neki én adtam neki 70ezer forintot rá. Szóval szerintem előbb kérdezz mielőtt vagdalkozol.
2013. jan. 9. 15:09
 10/28 anonim ***** válasza:
20%

Anyukád nyílván ideges, de te meg ráteszel erre nem egy nem két lapáttal. Ha egy egyébként is feszült embert direkt provokálnak, akkor ez lesz belőle.

Igyekezz visszább venni az arcodból, nem bicskanyitogatóan beszólogatni, csodákat tehet.


Különben meg nem vagy más, mint egy tipikus hisztis kis tini.

2013. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!