Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az anyám?

Szerintetek normális az anyám?

Figyelt kérdés

Ebéd után mondtam,hogy megyek tanulni, bezárkóztam a szobámba, feljöttem a netre mert anyagot akartam keresni , megláttam valami vicceset, elkezdtem nevetni, erre beront,hogy mit röhögök, ha azt mondtam,hogy tanulok? Erre mondom neki,hogy mit foglalkozol velem mindig? (ma kaptam 2 5-ös TZ-t egyébként, és csak 4-es, 5-öseim vannak) erre nekem esik,hogy mit mondtam,hogy merészelem? Nem értettem mi baja, erre azt mondja,hogy hogy merem azt mondani neki,hogy bas*zd szájba magad?

Mondom,hogy én ilyet nem mondtam, vizsgáltassa meg a hallását erre nekem esett, majdnem megvert.

Mindig van valami baja, elég megkeseredett, nincsenek barátai, az meg csakis az ő hibája és ha én nekem sikerül valami vagy boldog vagyok akkor féltékeny és irigy lesz és engem kezd el bántani. Gondolkoztam már rajta,hogy elköltözöm albérletbe, van egy negyed részem a lakásban, azt meg megtámadom bírósági úton és nem érdekel mi lesz vele, egyébként utálom őt és ha többet nem látnám az sem izgatna.


Szerintetek mit tegyek?


2013. jan. 9. 14:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Sok munkából hazatérő fáradt senki válaszolt neked.. Valakinél tényleg normális, ha egy gyermeket ütnek-vernek?

Ha esetleg a gyermek szemtelenül viselkedik, nem kellene arra gondolnia, hogy ez az ő sara?

Megértem a problémádat, de amíg otthon laksz ez valószínűleg nem volt változni.

Problémái lehetnek, ezeket te nem tudod egy csapásra megoldani. Annyit tehetsz, hogy megpróbálod kiszakítani a magányából.

2013. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ti normálisak vagytok? Attól, hogy valaki szül egy gyermeket, még nem jelenti egyből azt, hogy tiszteletet is érdemel. Úgy, ahogy mindenki másnak, a gyermeke tiszteletét is el kell nyernie. Egy iszákos, munkanélküli, gyerekét megverő legalja szülő megérdemli, hogy a gyerek tisztelje? Nem. Tapasztalatból tudom én is, annál rosszabb nincs, ha egy szülő azt mondja a gyerekének, hogy inkább meg se szülte volna, stb.. Ennek ellenére, én azt tanácsolom, próbálj újítani az Édesanyáddal, próbáld meg elérni hogy egy-két ismerősével találkozzon, beszélgessen, esetleg munkahely-változtatás is segíthet, bár a mai körülmények közt gyakorlatilag lehetetlen új munkát szerezni. Ha beleegyezik, és te is hajlandó vagy rá, hogy kicsit szorosabb legyen a kapcsolatotok, esetleg egy pszichológushoz is elmehetnétek, bár ezzel óvatosan hozakodj elő, nagy valószínűséggel kiakadna rajta. Mindenesetre fülészeten kérhetnél neki időpontot..... Legvégső esetben költözz ki, egy kis idő és tér sok problémát megoldhat.
2013. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncs vagyok a sok okos hogyan írta volna le az esetet ha vele törénik...
2013. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez utalhat valami betegségre is. Nem ártana kivizsgáltatni, hogy nincs-e valami agyi problémája. Bár valószínű, hogy ellenkezne.
2013. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Sajnos anyukád tényleg orvosi eset. Ha ezt nem látja be, nem fogsz tudni változtatni rajta. Próbálj nem felülni a provokációinak, ő vitát akar, de ha nem mész bele, talán ki tudod egy kicsit zökkenteni. A távolság szerintem is jót tenne, ha esetleg csak pár hétre vagy hónapra van lehetőséged elköltözni, próbáld meg.

A sok kioktató nagyokos meg szégyellheti magát. Ők biztos a legnagyobb tisztelettel beszélnének egy olyan idegbetegről, aki éveken át veri őket... :-/

2013. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem lődd le vagy dugiba utald be a diliházba.

Nekem nincsenek nagy gondjaim az anyámmal csak néha jogosan kaptam mert az öcsémmel eléggé az őrületbe kergetjük.

Na de egyszer...(néha elég béna a memóriám és megint nem raktam el a cuccaim,feldúlt vólt és idegében vissza akart) ütni de kivédtem és a kezét hátra csavartam (nem tudtam jobb szót a dologra). Azóta csak ordít de nem mer hozzám nyúlni. De ezt leszámítva nagyon jó a kapcsolatom.

2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk az másik dolog ha tiszteletből nem ütsz vissza. És az apád?
2013. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Sok hülye hozzászóló. Inkább a kérdező helyzetét éreznétek át, és nem az anyját védenétek! Sok balga...

Kedves Kérdező. Remélem azóta javult a helyzet.

2013. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!