Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meglopott (többször...

Anyám meglopott (többször is). Idegességemben azt mondtam, hogy tolvaj, meg hogy mer ilyet tenni a saját gyerekével. Erre meg akart verni. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Cigije is a kezében volt, azt hittem rajtam nyomja el. Hajamat tépte majdnem (de belekapott és húzta), és a szemüvegemet is majdnem lekapta a fejemről.

Mindezt úgy akadályoztam meg, hogy próbáltak kibújni a kezei közül. De bele sem merek gondolni mi lett volna ha nem sikerül. :(

Szerintetek ez normális dolog? Én voltam bunkó? Ez már nem túlzás tőle?

23L


2013. jan. 10. 23:50
1 2
 11/15 QueenRavenna ***** válasza:
Miért tette ezt? Mit mondott?
2013. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Hogy áltok anyagilag? Volt értelme hogy beadta zaciba a dolgaidat vagy elment a pénz a levesbe? Ezek merőben fontos infók...
2013. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lett a pénzzel, meg hogy mennyit kapott érte. Általában ha pénzt szerez akkor egyből fut cigarettát venni. Nekem biztos nem vett semmit belőle, magam lábán állok. Van ösztöndíjam, sosem kérek tőle semmit.
2013. jan. 11. 22:46
 14/15 A kérdező kommentje:
Kéreget másoktól, ismerősöktől, rokonoktól. De már nem nagyon ad neki senki, mert mindenki tudja hogy cigire megy el. Rosszul állunk anyagilag.. de neki a cigaretta élvez előnyt így is.
2013. jan. 11. 22:47
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
ugy megvertem volna hogy osszeszarja magat es a pofajan oltottam volna ki a cigarettajat.
2016. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!