Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó így? Vagy van...

Szerintetek jó így? Vagy van ennél jobb kompromisszum?

Figyelt kérdés

Párom szereti a sportot nézni.Én hallgatni se bírom,nemhogy nézni. Én szeretem a horrorfilmeket és időnként a nyálas romantikus filmeket is.Párom fél a horrortól, a romantikus nyálast nem szereti.Ezért se sportot,se horrort,se romantikust nem nézünk.Maradnak a vigjátékok,sorozatok,stb.

Aki kérdezi,hogy látta-e ezt és ezt a meccset,csodálkozik amikor megmondja hogy nem,és miért nem.Szerintük ezért papucs.

De miért? Hisz én se nézek olyat amit előtte igen,akkor ő se.

Párom nem ellenkezik,ő ment ebbe bele,én ajánlottam,hogy nézünk sportot,de akkor nézünk olyat is amit én szeretnék csak,én kibirom,birja ki ő is.De ő választotta hogy inkább egyiket se.

Nem újkeletű a dolog,1 éve együtt élünk.

Pici a lakás,1 tv van,nincs elvonulási lehetőség.

26/N


2013. jan. 11. 10:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van net, van fejhallgató, nincs probléma. Ő meccset néz, te horrort vagy szirupos filmet.
2013. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretünk gépen fülhallgatóval nézni semmit,mindketten egész nap gép előtt dolgozunk,több szemrontás már sok.

És nem mellesleg azt a pár órát meló után nem szeretjük külön tölteni.

2013. jan. 11. 10:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
az együttélés alapvető "szabálya", (vagy lehet csak normál emberi attitűd), hogy otthon hagyjuk a másikat azt csinálni, amit szeret. Kötelező nektek együtt TV-zni? Azért létezik fülhallgató is a világon, csak van egy rádió, vagy számítógép még ottnon, nem, amivel el lehet lenni, amíg a másik azt néz amihez kedve van...
2013. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1 szobás lakásban akkor sem vagytok külön, ha az egyik tvzik, a másik meg vmi mással köti le magát.


De úgy érzem számotokra csak 1 megoldás maradt: kidobni a tv-t a francba.

2013. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy nonstop egyutt vagytok. Nezd akkor, amikor nincs otthon. Siman megoldhato lenne az is, hogy amig o sportot nez, te fozz/takarits/netezz.
2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én felajánlottam,hogy nézek sportot,kibirom valahogy,de akkor legyen olyan is amit én szeretnék,de ő nem annyira.Nem akarta.

Igy se ő se én nem nézünk ilyeneket.Van még sokinden amit lehet nézni,lehet mást is csinálni.Egyébként sem vagyok oda a tv-ért,sok évig nem is volt tv-m.

Működőképes igy is a kapcsolatunk.

Csak ő kapja meg másoktól,hogy papucs,mert hagyja ezt.

2013. jan. 11. 10:31
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
:) Mondok még egyet: Fejhallgatóban halk zeneszó, kezedben egy könyv, hátadat nekitámasztod a párodnak vagy a vállára hajtod a fejed, kezedben egy jó könyv, ő pedig sportközvetítést néz. Másnap ugyanez fordítva. Ha most az jön, hogy villanyfénynél nem néztek tv-t akkor nálam megállt a tudomány.
2013. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nonstop együtt vagyunk,mert mindeketten ugyanugy dolgozunk,együtt megyünk haza.

Hazaérkezés után közös összerámolás,amig főzök ő takarit amit kell,6ra kész minden.(munkamegosztás van)

Tv és gépek egy szobában,elvonulási lehetőség nincs.

2013. jan. 11. 10:33
 9/23 A kérdező kommentje:

Nincs ebből problémánk,csak nem értem másnak miért baj ha mi igy oldjuk meg.

Miért kell lepapucsozni mert nem nézi amit régebben igen (cserébe én se)

Nem megy a tv minden nap,esténként lefekvés utánra van kb.

2013. jan. 11. 10:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Amúgy, párodat zavarja, ha lepapucsozzák ezért? Mert ha nem, ismét semmi gond. Ha igen akkor simán mondja azt, hogy nem érdekli. Vagy nem volt otthon. Vagy, épp mást csináltatok. Egyből macsó lesz, nem papucs. Aki még meccs helyett is fickóskodik, na az már igazi férfi. :)
2013. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!