Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősek így gondolkodnak az...

Az idősek így gondolkodnak az ellenkező unokatestvérek együtt alvásáról? Esetleg mások is? Miért gondolják, hogy bármelyikünk perverz lenne?

Figyelt kérdés

Még karácsonykor gyűlt össze a család unokatestvéreméknél. Négyen vagyunk unokák: 18F, 17L és 18F, 16L. Sokan voltunk, hogy ne aludjon senki kanapén gondoltuk együtt alszunk, így mehetnek nagynénémék a másik unokatesóm szobájába, nagymamák a vendégszobába. De a szüleink mosolyogtak, hogy ilyen nem lesz, a nagyszülők ennél maradibbak. Unokatesóm azért bepróbálkozott az ötlettel, már csak ezért is, de tényleg "nem hagyták".

Nem nagyon értettük. Alkalom adtán "akárki" mellé befekszek, aludtam már bátyám barátjával is egy buli után. Akkor sem másztunk természetesen egymásra, az unokatesómra, vagy bátyámra meg pláne.

Nem aludtunk a nagyszülőknél soha, mindig csak jöttünk-mentünk, így eddig ez nem tűnt fel.

Négyen sokszor aludtunk együtt, még nyáron is sátoroztunk kint, amúgy tényleg nemenként szoktunk, mert úgy kényelmesebb.



2013. jan. 11. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
70%
Az idősebbek elég konzervatívabbak, én olyat is hallottam, hogy azt kifogásolták, hogy ellenkező nemű lakótársak béreljenek lakást, pedig külön szobában laktak volna.
2013. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!