Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy hónapja össze...

Mit tegyek? Egy hónapja össze vesztünk a párommal, aki haza költözött az anyjához. Ma el jött hozzám ki akartunk békülni.

Figyelt kérdés
Amikor a mama tudomást szerzett arról hogy ki akarunk békülni, nagy betegnek teteti magát, hogy ne hagyja a fia magára, mert nem tudja magát el látni, annyira fáj a lába, meg mindene. Én tudom hogy nincs semmi baja, mert már ezt el játszotta máskor is amikor valamit el akart érni. A párom hisz neki. Teljesen ki vagyok hogy lehet valaki ilyen rossz indulatú.

2013. jan. 12. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj át te hozzá és folytassátok nála a kibékülést :)
2013. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod hisz neki akkor ne haragudj nem kár érte. Ha ennyire befolyásolható akkor sosem lesz nyugtotok a mama miatt, ezt neki kellene belátni és átlátni rajta, te hiába mondod akkor te elszel a rossz és ez megbélyegzi a kapcsolatot olyan eseményeket szülve amik majd későbbi vitánál egymás feljönnek és egymás fejéhez vágjátok.

Sosem értettem ezt a falat az emberek szeme előtt, hogy nem képesek meglátni( még ha családtag is) a rosszindulatot és az önző akarattukmálást.

2013. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segíteni próbálsz,Én mindig őszinte vagyok mindenkihez és meg alázónak tartom ezt a hozzá állást. Nem bírom el viselni a kép mutatást. Főleg amikor éreztetik hogy nem vagyok kívánatos személy. Pedig én soha semmi rosszat nem tettem. Öt évet éltünk együtt. Voltak vitáink de ebbe nem kéne a mamának bele szólni. Mindig rendbe tudtuk tenni. De egy ilyen taktikát választani,rám nézve meg alázó.
2013. jan. 12. 12:29
 4/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
Semmi kép se szólj semmit, mert azzal csak olajat öntenél a tűzre. Nem lehet a mama örökké beteg, előbb-utóbb fel kell gyógyulnia:)
2013. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!