Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok ennyire...

Mit tegyek? Nem akarok ennyire lesüllyedni, de már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve nem találok munkát. Van diplomám és OKJ-s bizonyítványom is és már akár takarítónak is elmennék,mert nem büdös nekem a munka,de sehova nem vesznek fel.

Viszont egy ismerősöm mondott a napokban valamit. Van,mint megtudtam a városban ahol élek egy masszázs szalon,ahol bár szexmentes masszázst csinálnak a lányok,de erotikus az egész. A masszázs vége,kézi befejezés. Odáig jutottam,hogy beszéltem a főnökkel és gondolkodási időt kértem.

Szülőkkel élek itthon és egyre több a konfliktus,mert nem tudok beszállni a rezsibe,kajapénzbe,ergo élősködök rajtuk. Már a gyógyszereimet sem tudom kiváltani,annyira nincs pénzem és segítséget sem tudok senkitől kérni,tényleg senkitől.Semmiféle segély sem jár.

Sosem hittem,hogy megfordul ilyen munka a fejemben,bár sosem ítélkeztem azok felett akik ilyen vagy ehhez hasonló munkát végeznek,de nem hittem,hogy egyszer én is idáig kell,hogy jussak.

Lehet más megoldás,vagy válasszam ezt a munkát,ahol bár szex nem lesz,de nekem ez is épp elég megterhelő lenne lelkileg.De az is tönkretesz,hogy csak a vita van itthon,mert nincs munkám!


2013. jan. 12. 23:20
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Mikor kiírtam a kérdést még tanácstalan voltam :)....
2013. jan. 14. 10:36
 22/33 anonim ***** válasza:

Ha egy lány webcamozik akkor is prosti, ha masszázst csinál, akkor is.. érdekes egy ország. Másol meg a 12 éves kiscsajt a szülei tanítják k*rvulni mégse érdekel senkit. Ezek a dogmák csak ilyen hülye egyházi helyekről meg a politikusoktól származhatnak.

Igaz, hogy ezt a dolgot kivételesen a törvény nem bünteti de mégis lenézik sokan azt az embert aki ilyenre adja a fejét. Pedig elárulom nektek, hogy az alkohol és a cigi sokkal károsabb. Persze ez nem számít, csak a látszat, mint mindig.


Szerintem alapból kár volt megkérdezni ezt, kedves Kérdező. Most legalább megtudtad, hogy az emberek miként vélekednek (bár ez sejthető volt előre), de ettől függetlenül neked kell majd dönteni. Ahogy láttam, végülis döntöttél. Eléggé kivételes dolog az biztos, de emiatt nem itélnék el egyik ismerősömet sem. Az amúgy sem az én feladatom :)

2013. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azért itt sokan nem ítélték el,és ez is befolyásolt. Most ez van,ezt kell szeretni.Nyilván lesz jobb időszak is az életemben,de addig is élni kell valahogy,valamiből!
2013. jan. 14. 11:44
 24/33 anonim ***** válasza:
Így van.
2013. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, belevágtál végül? Érdekelnének a tapasztalataid. Milyen? Megéri?
2013. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy végülis akkor mi lett :)
2013. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. De azt mondom,nem éri meg. Nagyon minimális pénz és ezért a pénzért azért kell dolgokat csinálni. Tehát végülis ahol én voltam,ott kézi befejezés volt. Semmi más! Ilyen szempontból nem volt túl durva. De a pénz az nagyon kevés. Fél órás masszázsért fizetett a vendég7-8 ezer ft-ot amiből a masszőr kapott ezret. És volt olyan lány aki mondta,hogy van olyan hónapja,mikor örül,ha 40 ezret megkeres. És azért na valljuk be 40 ezerért f....verni,hát nem tudom!

Úgyhogy nekem nagyon lehúzós szagú volt ez az egész történet,úgyhogy le is léptem.

Viszont mondta nekem valaki,hogy ezt sok lány úgy is csinálja,hogy bérel lakást. És ott fogadja a vendégeit. Senki nem ellenőrzi,senkinek nem kell leadnia a pénzből. Szóval ilyen opció is létezik.

Hozzátenném,3 napja találtam munkát :). Rendeset! Úgyhogy azért mégis jóra fordultak a dolgok!

2013. febr. 1. 13:17
 28/33 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy találtál másik munkát.


Megjegyzés:

Abban a "szalonban" téged nagyon átvertek, mert mindenhol min. 50% a tied.

2013. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Azért az jó hír, hogy találtál munkát :)


Szóval azért néhány dolgon keresztül mentél. Minden tisztelet! Ezek szerint megérte harcolni, a kitartásod nagyon becsülöm. Sok sikert a jövőben!

2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a kedves szavakat :)!

Utolsó előtti. Beszéltem 2 lánnyal akik más városok más szalonjaiban is dolgoztak. Azt mondák,azokban a szalonokban is nagyjából ez volt az arány.Egy ,max 2 ezer ft járt a lányoknak a masszázs árából és még ezért is örülniük kellett. Elég gáz ez így!

2013. febr. 1. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!