Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok ennyire...

Mit tegyek? Nem akarok ennyire lesüllyedni, de már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve nem találok munkát. Van diplomám és OKJ-s bizonyítványom is és már akár takarítónak is elmennék,mert nem büdös nekem a munka,de sehova nem vesznek fel.

Viszont egy ismerősöm mondott a napokban valamit. Van,mint megtudtam a városban ahol élek egy masszázs szalon,ahol bár szexmentes masszázst csinálnak a lányok,de erotikus az egész. A masszázs vége,kézi befejezés. Odáig jutottam,hogy beszéltem a főnökkel és gondolkodási időt kértem.

Szülőkkel élek itthon és egyre több a konfliktus,mert nem tudok beszállni a rezsibe,kajapénzbe,ergo élősködök rajtuk. Már a gyógyszereimet sem tudom kiváltani,annyira nincs pénzem és segítséget sem tudok senkitől kérni,tényleg senkitől.Semmiféle segély sem jár.

Sosem hittem,hogy megfordul ilyen munka a fejemben,bár sosem ítélkeztem azok felett akik ilyen vagy ehhez hasonló munkát végeznek,de nem hittem,hogy egyszer én is idáig kell,hogy jussak.

Lehet más megoldás,vagy válasszam ezt a munkát,ahol bár szex nem lesz,de nekem ez is épp elég megterhelő lenne lelkileg.De az is tönkretesz,hogy csak a vita van itthon,mert nincs munkám!


2013. jan. 12. 23:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Itt Pesten a masszázsszalonokban 50% a lányé, esetleg 60.

+ az extrák, ha lehet, és ha vállalja.

2013. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Hát, igen vacak világot élünk, ha már a szexmunkát sem fizetik meg, és ezt őszintén mondom.

Kérdező, örülök, hogy találtál másik, rendes munkát :)

2013. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Hát ez itt nem pest,itt megtehetik,szerintem,hogy lehúzzák a lányokat,mert a magyar ember annak is örül,ha kap valami kis alamizsnát! Gáz,de ez van. Ja amúgy itt,ahol voltam,kifejezetten tilos volt az extra,mert az kirúgást vont maga után,ugyanis így a normálisan dolgozó lányok elől vették volna el az extrázó lányok a vendégeket! Ami meg szerintem így rendjén is volt! Mármint,hogy tényleg csak masszázs volt. Aztán,hogy szalonon kívül,otthon a lányok mit csináltak, a kutyát nem érdekelte.

Utolsó! Köszi,én is örülök és igazából tanulópénznem nem is volt rossz ez az egész :)!

2013. febr. 2. 08:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!