Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kilátástalan a helyzetünk,...

Kilátástalan a helyzetünk, mit tehetnék? Megtartsam, megtarthatom a babámat?

Figyelt kérdés

4 gyereket nevelünk,eddig megvoltunk valahogyan de most itt a "vég" nincs tovább.

Hitelek a nyakunkon,kilátástalanság!

Most pedig kiderült,hogy babát várok...hurok mellett!

Tudom,hogy ti nem tudjátok megoldani a problémámat,de minden véleményt,biztatást szivesen vennék!


2013. jan. 13. 23:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Mi se mentünk soha nyaralni, mégsem haltunk bele... -." Imádom az ilyen hozzáállást. Öljük meg a gyereket, csak hogy a többi nyaralni meg síelni stb. mehessen -.-"
2013. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt okoskodni,hogy beférne az ötödik gyerek,mert blabalabla....Nem.Írja szegény kérdező,hogy hitelt fizetnek és rossz helyzetben vannak.Erre minek dobjanak még egy adag sz@rt?Vagy oké,szülje meg de a kedves okoskodók segítsenek anyagilag,hogy fel is nevelhessék.Messziről jött ember meg azt mond amit akar.

Kedves kérdező!

Sajnálom,hogy ilyeneken mész keresztül és együtt érzek veled.Szerintem az adott helyzetben hozható legjobb döntést választottad.

Kívánok sok erőt és kitartást a jövőhöz,remélem előbb vagy utóbb megoldódnak a problémáitok.Üdv!

2013. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hogy te mekkora gyökér vagy! Mondd már meg mi értelme van annak, hogy a létminimum alatt tengődik egy sokgyerekes család? Igazán f@sza lehet egy ilyen családban 5. gyereknek lenni, a másik négy testvér által levetett ruhákat hordani, egyetlen szobában nyomorogni velük, éhezni, folyton nélkülözve és vágyakozva irigykedni más gyerekekre akik normális körülmények között élnek....
2013. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
szüld meg és add el!! ( külföldre). így mindenki jól jár.
2013. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy egyetlen szobában élnek, és nyomorognak? :'DDD Tényleg az a baj, hogy nem ismerjük pontosan a kérdező élethelyzetét, így nem ítélkezhetünk.

Egyébként én is a testvéreim, rokonaim "levetett ruháit" hordtam, és semmi bajom nem lett tőle, minek vegyünk totál új ruhákat, amíg jó a régebbi is. Annyira pazarlóan élünk, de pontozzatok csak le nyugodtan.

(Nem csodálkozom rajta, mikor manapság az az elvárt, hogy a gyereknek már óvodában is telefonja, saját szobája, gépe legyen... )

2013. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

10.44-nek ez a te opciód erre a helyzetre!?

Köszönöm,nem...


Mindenki válaszát köszönöm!

Igen döntöttem és nem azért írtam ide,hogy majd itt valaki megmondja mit tegyek!

Mégis számomra ad egy kis megnyugvást,hogy a realitást választottam,legyen az bármilyen nehéz.

Van,amikor úgy gondolja az ember,hogy az élete a helyén van,minden nagyon jól alakul.

Van állás,jövedelem,nem élsz nagy lábon,de mindenre telik,van amiből hitelt fizetsz és mellette megvalósítod az álmaidat ,hogy nagy családod lesz.

Aztán valami történik és ez a darabjaira hullik,nincs tovább és tudod,hogy mindent megtettél ez mégsem elég,

Amikor a "minden tőled telhető" nem elég ahoz,hogy méltón élhess a családoddal.

Ez van sajnos velünk és sok mással is.

Persze összeszorítod a fogadat mész előre,mert van 1 vagy 4,vagy bármennyi gyereked,akikért felelősséggel tartozol.

És igen mérlegelni kell...megtettem!


Még egyszer minden hozzászólást köszönök!!!

2013. jan. 14. 17:27
 27/27 anonim ***** válasza:
Tényleg bocs, hogy azt gondoltam fake.
2013. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!