Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » A párom eddig minden évben...

A párom eddig minden évben elfelejtette az évfordulónkat, de nem akarja, hogy én szervezzem meg, mit csináljak?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, eddig minden évben elfelejtette az évfordulónkat (én ezért nem szoktam nagyon durcizni, mert a saját szülinapját is elfelejti). Tavaly, mert gondoltam az 5. azért mégis különleges, megkérdeztem, mi lenne, ha én szerveznék valamit kettőnknek, azt mondta, ne mert az neki rossz lenne, gondoltam akkor majd ő, de akkor is elfelejtette. Idén én szeretnék valamit, de már előre félek:((


Utazni nem akar, ha alkoholt veszek, akkor annak soha nem volt még eddig ünnepi hangulata. Neki semmi programhoz nincs kedve. Saját konyhánk, ebédlőasztalunk, fürdőkádunk nincs, mert kollégiumban lakunk:(((


Nem szeretném hagyni az egészet, mert nekem azért ez fontos lenne, de nem akarok csalódni sem:(


Van valami ötletetek?

Esetleg tudtok Budapesten, vagy nagyon közel Budapesthez olyan nem túl drága panziót, ahol lenne fürdőkád esetleg egy asztal, ahol szépen meg lehet teríteni és egy éjszakára ki lehet bérelni?



2012. okt. 13. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindenen gondolkodhatsz, de ha elfelejti, akkor feleslegesen is szervezed, nem? Szobát bárhol lehet kivenni, de Budapesten és környékén olcsót? Hát... én inkább valami kirándulásban gondolkodnék, állatkert, vidámpark, ilyesmi? A pasiknak is jobban tetszik, utána valahol egy szép vacsi?


Amúgy én nem fogadom el, hogy elfelejt valaki ilyen fontos dolgokat, főleg , ha előre szólok neki. A mai világban, ahol a telefonokban van jelzésre beállítható naptár, a számítógép is beállítható, és ha annyira nem megy neki, egy évre, sőt tízre előre be lehet állítani. Csak akarni kell. Én már régen kikértem volna magamnak! Most nézd meg, ezen aggódsz megint. Hol marad az öröm és kikapcsolódás érzése? 6 év után még mindig görcsbe rándul a gyomrod, mert neki ez nem fontos, de ha nem is az, legalább tartsa tiszteletben, hogy neked igen! Én az ünnep tiszteletére emelném a lécet az elvárásaimban!

2012. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem Budapest környéken élek, így ebben segíteni nem tudok. Esetleg rá lehetne kérdezni, hogy a kollégium vendégszobája milyen. Nálunk ez aprtman jellegű, ugyan nem olcsó, de dupla ágyas, saját konyhás, zuhanyzós. (fürdőkád hibádzik).


Egyébként ne haragudj, hogy ilyesmit feltételezek, de ha az évfordulótok előtt direkt rá is kérdeztél, hogy mi lenne, ha te szerveznéd meg, ő pedig nemet mondott, akkor csak rémlenie kellett volna neki, hogy ú tényleg basszus 2 hét múlva van az 5. évfordulónk. Nagyon nem törődöm ember lehet, ha ennyire nem foglalkozik azzal, hogy neked fontos lenne, ha nem is nagyzolva, de megünnepeljétek ezt. Őszintén szólva nekem ez rosszul esne. A szülinapja csak róla szól, ha elfelejti, vagy nem akar ünnepelni az csak is az ő dolga. Egy évforduló viszont kettőtökről kéne hogy szóljon és ha te szeretnéd, akkor neki illene annyira megerőltetnie magát, hogy legalább rábólint, hogy oké, menjünk el vacsizni... vagy bármi! Nem bírnám ki, hogy ne beszéljek a fejével.

2012. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, egyébként még esetleg hostelek privát szobái lehetnek olcsóbbak, de ott azért nem biztos hogy van saját konyha, fürdőszoba. Ha van is, akkor is inkább csak zuhanyzó. A panziók sem saját konyháról híresek. Ezzel a fürdőkád témával feladtad a leckét magadnak. :)
2012. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz körül itt, elég sok link akad és vélemény:

[link]

2012. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egy több, mint puszta feledékenység. Más is lehet feledékeny, én is az vagyok, de felírok mindent. Ha annyira érdekelné az évfordulótok, és tudja magáról, hogy elfelejt mindent, akkor feljegyezné naptárba, telefonba. De láthatóan ő nem elfelejti, hanem leszarja, ez nagy különbség! Szerintem undorító ez a közönyös viselkedés, lerí az írásodból, hogy egyedül téged érdekel a dolog, őt nem.

Én sem várnék el semmi extrát, még költenie sem kéne egy fillért sem rám, de ez a totális érdektelenség felhúzna és nagyon elszomorítana.

2012. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
óó, vártuk már ezt a "most azonnal hagyd el mert egy szemétdisznó és kit érdekel az a 6 év" válaszadókat... xD kész...
2012. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"vártuk" - Kiket takar a királyi többes?


Nem mondom, hogy hagyd el, de ha te olyan pasit akarsz, aki emlékszik vagy készül ilyenekre, akkor fogadd el, hogy ő nem lesz ilyen.

2012. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

"óó, vártuk már ezt a "most azonnal hagyd el mert egy szemétdisznó és kit érdekel az a 6 év" válaszadókat... xD kész..."


Hol írtam olyat, hogy hagyja el vagy hasonló, te idióta? Bocs, lehet, hogy valahol ez a normális, hogy az ember a párját leszarja és annyit nem képes mondani, hogy boldog évfordulót, kedves. Nyilván te ehhez szoktál.

Nem mondtam, hogy hagyja el, de nem is törődnék bele, hogy ennyire nem foglalkozik velem.

2012. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, te minden évben hisztiznél, mert nem hogy a ti évfordulótokat felejti el hanem a saját szülinapját is, te hisztis pics@, így jobb lenne? A te pasidnak se lehet felhőtlen élete.... a királyi többes meg majd tudja kire írtam...;)
2012. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párom nem ilyen lehetetlen ember, mint a kérdező párja. Nem felejti el a fontos napokat, de mint írtam is, a kérdező párja nem szimplán elfelejti, hanem hidegen hagyják az ilyen napok. Ami, tekintettel arra, hogy a párját ez bántja, bunkóság.

Én sima hétköznapokon is törődöm a párommal, meglepem a kedvenc sütijével, ételeivel. Ő is figyelmes. Ha ez ciki, akkor legyen. Sajnálom, akinek ez nem természetes, keserű élete lehet.

2012. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!