Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjeteknek mennyire álltok...

A férjeteknek mennyire álltok készenlétben?

Figyelt kérdés
A nővérem 10 éve van férjnél. Kb úgy vannak hogy a férj parancsolgat neki "Hozd már ide a kocsikulcsot!" vagy ül a tv előtt és "Add már ide a poharam" vagy "Na mi van, nem hozod már?". A mobiljának mindig nála kell lennie, mert a férje folyton hívogatja. "Hol vagy? Mit csinálsz?" ha véletlenül kimegy az udvarra és van egy nem fogadott hívása, rögtön azon van hogy "Jaj csak nehogy Laci legyen" és akkor be kell számolnia hogy miért nem vette fel stb. Ez másnál is így van?
2013. jan. 15. 13:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pl ez előbb beszéltem vele telefonon. Erre hirtelen megszólal hogy "Le kell tennem mert hazajött és meg kell terítenem még". Vagy le kell raknom mert hív a vezetékesen...Én nekem ez fura.
2013. jan. 15. 13:02
 2/14 Ant39 ***** válasza:
91%

Én nem is értem azok a nőket akik egy ilyen férfit választanak társnak. nem azért ,mert nem szívesen teszek eleged a KÉRÉSNEK,de ugye nem a feudalizmusban élünk,és a rabszolgaságot már régen eltörölték.

Nem,ez egyáltalán nem normális,szerintem inkább felháborító.

2013. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerencsére nálunk nincs így :D A mai napig megkérjük szépen a másikat, ha akarunk valamit, pedig nem vagyunk mai csirkék :D
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

:D még nem a férjem, de a vőlegényem, együtt élünk...


Azt hiszem nagyon szerencsés vagyok vele, mert az én párom nem ez a "parancsolgatós" fajta. Sőt, imád takarítani, elmosogat ha úgy van és segít főzni is ha megkérem... Bár amikor összeköltöztünk benne volt a "férfitempó", pl. leültünk vacsizni, megvárta míg megterítek, vacsora után meg leszedem az asztalt. Ha épp elfelejtettem villát rakni ült, mint egy étteremben.:)) aztán egyik este mondtam neki nagy röhögve, hogy "drágám bemutatom Neked a konyhát" és megmutattam (nem mintha nem tudná) hol vannak a kések, kanalak, villák, tányérok, hűtő, abrosz stb :D Ő is röhögött...és többé nincs probléma, leesett a 10 Ft-os neki :D


Ma pl. az volt a baja, hogy miért nincs kenyér...mondom Drágám tegnap este Te etted meg, miért nem hoztál, mikor jöttél hazafele? ezzel le volt rendezve. Ha sok a mosatlan, panaszkodik- Neki is van keze, neki is folyik a csap. Ugyanígy bármivel.


Egyébként én vezetem a háztartást, de néha becsúszik ez-az és akkor ő is megcsinálja.

Féltékenykedés nálunk kizárt, 3 évig éltünk távkapcsolatban. Ha hív és nem veszem fel, max. megkérdi minek van telefonom...

2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség. De a nővéred is hülye, már bocsánat. Mi az, hogy ennyire számon tartja valaki a feleségét? Ezek szerint nincs semmi élete, nem csinálhat semmit ami neki jól esik. Szerintem komolyan beszélgessen el valaki a nővéreddel... hogy lehet ezt 10 évig kibírni? Az eszem megáll.
2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze teszünk egymásnak szivességet, de ez kölcsönös, nem az alkalmazottja vagyok, hanem a felesége. Ő pedig a férjem, nem az alkalmazottam.

Amiket írsz, az elszomorító, teljesen úgy néz kimintha a kedves férj a testvéred főnőke lenne. És a Jaj, csak nehogy L legyen, némi féltséget is mutat. Sajnálom...

2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

atyaég.


Ilyet nem viselnék el.


Ha megkér viszek neki inni,megteritek,megkeresem amit nem talál,de csak ha kéri és nem követeli (bár követelőzni nem szokott)

Elérni el tud általában,de ha pl vezetékesen beszélek ő meg mobilon hiv,akkor kinyomon,és küldök neki egy "10perc" sms-t,aztán ha sürgős,akkor max visszair,hogy de sürgős.

2013. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk nincs így, nekem nem is felelne meg. De ettől még egy csomó ember van, akinek a kiszolgálás az élete, aki ettől érzi úgy, hog yszükség van rá. Ők így is tudnak kapcsolatban lenni. Ahányan vagyunk, annyi félék.
2013. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Mi is kölcsönösen segítünk egymásnak, úgy értem, hogy ha látjuk a másikon, hogy nagyon fáradt, akkor megkérjük, hogy nem -e esetleg hozná, segítene, vinné, stb.

Azt hiszem, szerencsésnek mondhatom magam én is, mert tudja, hogy egy ledolgozott nap, majd gyerkőccel való tanulás+kisebb házimunka után nem kaparós sorsjegyen nyertem a lábam, még férjem fel is teszi a kérdést, hogy mit ennék vacsorára, megcsinálja. Persze, ha megkér, hogy vigyek már be egy pohár innivalót, viszem, de ez csak akkor fordul elő, ha közben munkája van, egyébként kiszolgálja magát.

2013. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszeri alkalom volt, a legelején, amikor összeköltöztünk. Nagyon fáradt voltam, korán lefeküdtem, a férjem még nézte a tv-t. Egyszer csak szólt, hogy inna egy pohár vizet. Közöltem vele, hogy felőlem nyugodtan, nem dugtam a poharat a párnám alá. Azóta mindig a kipihentebb igyekszik segíteni a másikon. Szívesen beviszem neki az ételt, innivalót, ha ráérek, és ő is megteszi nekem fordított esetben. De azóta eszébe nem jut direktben kiszolgáltatni magát.
2013. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!