Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg a vőlegényem...

Miért nem ért meg a vőlegényem? Nagyon fáj nekem!

Figyelt kérdés

A párom külföldön melózik, eddig csak suliba járta, hétfő, szerda csütörtök!Nem rég 2 hete elkezdtem melózni, a sulinapokon délelőtt tudok, de olyankor szívesen mennék délutánra hogy kicsit tovább pihenhessek, ő minden nap este 6tól dolgozik, felkel 3-4 fele, van agy 2óra a max hogy tudunk beszélni, mert eszik fürdik, de neki is adódik dolga olyankor kicsit szűkebb az idő! Na de délutánra sem mehetek dolgozni mert kiakadt rajta!

Apukám kórházba került,ma voltam meglátogatni, délig dolgoztam, fél 1re beértem a kórházba, és ott voltunk anyával vele, ő már facebookon írta a hülyeségét hogy ő várhat engem hiába stb akkor nem is beszélünk ma.... utána még azt is mondta hogy akkor hétvégén sem kell beszélnünk!


Nem értem őt, ha a plázába csavarogtam volna, de így???????? Apukámhoz se mehetek be??? ez szerintem abszurdum! Hogyan hassak a lelkére hogy ne ordítsam le a fejét pedig szívesen megtenném..


2013. jan. 15. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki lehet dolga, neked nem? Csatlakozom az első kérdéséhez.
2013. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem feltekeny a parod mert o kulfoldrol nem tud teged ellenorizni.Hany evesek vagytok? Miota vagytok egyutt??Azert a parod megerthene hogy neked van maganeleted attol h o nincs ott veled attol te meg nem ullsz a gep elott allanodan idore.Foleg nem akkor mikor apud is beteg.Ha ezt nem erti meg akkor elkell gondolkodni a kozos jovon.
2013. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg rám, kérlek. De úgy viselkedik a párod, mint egy 15 éves.


Ha a vőlegényed, lehetne kicsit komolyabb, viselkedhetne úgy. Az eljegyzés is csak arra volt jó, hogy magáhozláncoljon?!



Azért nem ért meg, mert önbizalomhiányos, nem bízik benned, sem a kapcsolatokban, továbbra sem értem, ezt hogy bírja el egy eljegyzés? :(



22-L

2013. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lassan 6éve vagyunk együtt, ő 26 én 21
2013. jan. 15. 19:44
 5/9 Ant39 ***** válasza:
Én az #1-es vagyok, a moderátor ugyan kiszedte a kérdésemet,de felteszem újra. Miért vagy vele még mindig?
2013. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
általában vannak csak ilyen kirohanásai! Ha nincs időm rá!
2013. jan. 15. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A húszas éveim elején még én is eltűrtem, ha egy pasi bunkó volt, vagy féltékeny olykor, és én is azzal vígasztaltam magam, hogy csak néha vannak ilyen kirohanásai.

Ma már az első ilyen megjegyzésénél kirúgnám. Se kedvem, se energiám, se időm az ilyen hímekre.

33N

2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 7-eshez, hagynám a fenében ezt a nagyranőtt kölyköt.

Ne hisztizzen, ha valami nem úgy jön össze, ahogy ő gondolja. Ilyet egy értelmes, felnőtt ember nem csinál. Nem viccből nem voltál vele.

2013. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg szabadon kellene engednetek egymást. Nyomasztó mindkettőtöknek a kötelék. Aztán majd az ÉLet meghozza amit akar.
2013. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!