Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mindenért engem...

Mit tegyek ha mindenért engem hibáztat a vőlegényem?

Figyelt kérdés

ma nem mentem suliba mert nem tudtam bejutni a hóvihartól de a párom azzal jön hogy most akkorát csalódott bennem... meg hogy én nem csinálok neki semmi jót de ő kitesz értem mindent és az édesanyámat sértegeti elöttem, nem merek beszólni neki mert nem akarom hogy vége legyen a kapcsolatunknak majdnem két év után... Szerintetek mit tegyek?????????

Help me!!!!!!



2013. jan. 14. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én azért így meggondolnám az esküvőt... Ha most ez van, mi lesz később? A házasság nem megoldás!
2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 poet1 ***** válasza:
Talán az ő anyja beszélte tele az agyát. Mondd meg,hogy döntse el mit akar tőled,de adja meg a tiszteletet!
2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szólj be neki nyugodtan,ha nem akarod azt,hogy egész életedben a csicskája legyél.Az sosem lehet kifogás,hogy nem állsz ki magadért,mert nem akarod,hogy elhagyjon,mert ez egy fajta zsarolás.
2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Ne mondd mar hogy akkora ho volt.... Amugy en ugyan nem vagyok valami joban az anyammal, de ha a parom sertegetne, onnantol nem lenne a parom, barmennyire is szeretnem.
2013. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha most ilyen, késobb rosszabb lesz.

26N

2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örök életedben meg akarsz hunyászkodni? Mi az hogy nem szólsz neki vissza? Ezek szerint neki csak lábtörlőnek vagy jó semmi másra.
2013. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nemhogy két év, de két évtized után sem szabad hagyni, hogy a másik megalázzon, bántson, sértegessen. Érdekes, hogy nem azt hozod fel indoknak, hogy szereted, hanem a két év együttlétet...


Nem lehet, hogy az egyedülléttől félsz és erre a pasira igazából nincs is szükséged? Ezen érdemes lenne elgondolkoznod, és ha arra jutsz, akkor szakítanod. Minél hamarabb eszmélsz rá, annál könnyebb utána túllépned!


Ha viszont arra jutsz, hogy szereted és vele akarsz maradni, akkor itt az ideje egy komoly beszélgetésnek, mert alá-fölérendelt viszonyra egy egész életet alapozni nagyon ostoba dolog volna...

2013. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van oka ennek, azaz inkább úgy írom előzménye! Ezt neked tudni kell, valami miatt anyudat nem kedveli. Ez még nem baj, nem vele fog élni. Első körben beszéljétek meg ezeket! Ha nem alakul semmit, dönts. Elfogadod így, vagy lépsz. Ha lépsz, még találhatsz jobbat is. De nem biztos. Előbb az okokat keresd meg. Ha megvan, meg kell szüntetni és minden jó lehet.
2013. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha volt előzménye,vagy nem kedveli az fel jogosítja anyázza?Akkor álljon a majdani anyós elé azt annak mondja mi a kinja.Ja ahoz már nem oly tökös legény.Te meg állj a sarkadra nem vagy se a cselédje, se a kutyája.Ne sajnáld azt a 2évet,ha hagyod legközelebb neked megy ?vagy be szülsz 1-2 gyereket és még rosszabb lesz .Amugy az én gyerekem se tudott suliba menni a hó miatt!
2013. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát akkor ne szólj be neki. biztosan boldog lehetsz egy ilyen kapcsolatban.
2013. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!