Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak három nap múlva mondta...

Csak három nap múlva mondta el a vőlegényem, túlreagálom?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén nem voltam itthon. A párom áthívta (vagy a csaj akart találkozni már nem tudom) az egyik volt egyetemi évfolyamtársát forraltborozni. Én erről nem tudtam, aznap, sőt utána minden nap beszéltünk telefonon, egyszer sem említette...MA mikor hazaérkeztem, "úgy mellékesen" megemlítette, hogy nálunk forraltboroztak egyet a csajjal.


Kicsit kiakadtam, annyira nem is az a rész, hogy itt járt a csaj (habár nem értem teljesen a dolgot), hanem, hogy ezt miért nem lehetett elmondani akkor? Nem nagyon értem...ezt mondtam is neki.

Azóta is ez van a fejemben. 100% osan bízom a páromban, hogy nem csalna meg, ilyesmi, de minek ez a "titkolózás".

Vagy túlreagálom???


2012. dec. 17. 12:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem sem esett volna jól, ha a tudtom nélkül felvisz egy csajt a lakásunkra.
2012. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Mi van ha a vőlegényednek csak annyi volt hogy átment egy csajt és forralt boroztak?? Nem nagy dolog, nem nagy szenzáció, hogy kiírja vagy elmondja, neki olyan nap volt mint a többi. Egy nap és kész.. Ha bízol benne, ha tudod, hogy nem csalna meg, akkor miért baj ha nem említette? Kiment a fejéből mert amúgy sem tulajdonított nagy jelentőséget a napnak..Ti fiatalok mindent túl reagáltok, pedig lehet egy szimpla feledékenység.
2012. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom vacillált rajta, hogy elmondja-e. Inkább később, mint soha vagy mástól tudd meg.
2012. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%

Én azért a végére járnék, van-e közöttük valami.

Mit szólt volna a pasid fordított esetben?

2012. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
26%
Hát szerintem túlreagálod. Megtehette volna, hogy egyáltalán nem mondja el, sőt ha titkolózni akar, akkor valószínű nem a közös lakásotokba hívja a nőt. Szerintem, csak annyira jelentéktelennek tetszett az ügy, hogy telefonon nem is volt érdemes megemlíteni. Velem is szokott olyan lenni, hogy csak akkor beszélek a páromnak valamiről, ha már hazaért, mert telefonon másról is tudunk dumcsizni.
2012. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem túlreagálod.

Ez valószínűleg egy tök mellékes esemény volt számára, azért említette csak utólag. Ha fiúval boroztak volna, akkor is kiakadnál?

Jó, mondjuk mi is szoktuk az ilyet a másikkal előre közölni, de ha hirtelen ötlet volt, akkor ezt ő nem tudta megtenni.

Mindenesetre én biztos nem akadnék ki ennyitől, mert tényleg teljesen megbízok a páromban.

2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de ha megfigyeled a férfiak, még sok idő eltelte után sem tudják, hogy elmondjanak e dolgokat vagy sem a párjuknak, mert félnek a veszekedéstő, meg a reakciótól. Van amikor sokáig gondolkoznak, hogy elmondjam e vagy ne mondjam el aztán mire odajutnak, hogy elmondják eltelik 1 hét is és mi a reakció? hiszti, veszekedés, így legközelebb( mondván ő ezt előre tudta) el sem mondja, még ha nem is volt jelentősége.

Úgy gondolom ezt higgadtan is meg lehet beszélni, és ha tényleg bízol benne akkor nem kell a hiszti.

2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem nagy ügy,nem akarta telefonon elmondani,ebből két dologra tippelnék.

Az egyik hogyha személyesen mondja el akkor ha valami nem világos számodra rögtön megmagyarázza nem csaphatod rá a telót.

a másik hogy kiváncsi volt a reakciódra.

2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
13%

Tulreagalod.

Ha elmonta volna telefonon, napokig azon rugoztal volna hogy "mi van ha megcsal?"

A parod tudta ezt (mivel egy ferfi tudja, hogy egyetemi evfolyamtarssal forraltborozni veszelyes terulet ha mar menyaszonya van, igy nem emlitette, mert amikor ez tortent, akkor eszebe sem jutott, hogy ez "gond".

De utanna rajott, hogy ez neked nem biztos, hogy 100%-ig okes, es nem akart ilyen semmiseggel felzaklatni.

Ez olyan dolog, hogy vannak olyan dolgok, amik egy pasinak semmiseg (mint ez, baratilag elleni egy csajjal) de tudjuk, hogy a noket ez zavarja.

Legtobbszor persze csak utolag :P Es akkor jon a "dehat ez semmiseg. Nem kellene kiakadnod ezen." dolog.

2012. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Azt mondta, csak elfelejtette mondani. Csak nekem fura, mert, hogy lehet ezt elfelejteni.

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja....


Én nem szoktam férfiakkal találkozni a lakásunkban, kimenni, meginni valahol valamit úgy gondolom egész más, mint itthon főzni a forralt bort, meginni stb :)


De lehet tényleg túlreagálom ...

2012. dec. 17. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!