Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem exe 3 éve külföldre...

A férjem exe 3 éve külföldre vitte a gyerekeket, engedélyt a férjem nem írt alá. Kapcsolattartás nincs, nem lehet elérni őket. Köteles-e gyerektartást fizetni?

Figyelt kérdés

#gyerektartás #külföldre vitte
2013. jan. 16. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Te normális vagy utolsó a személyiségi jogaival való visszaélés. Miért baj ha megkérdezi?
2013. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

3év...micsoda reakció idő.

Azóta mi is változott? Jöttél te aztán unjátok fizetni a pénzt közben a nagyobb bajt nem látjátok. Gondolom családot te is alapítanál vele, nyilvánvaló, egy nyeremény a pasas, igazi gyerekszerető aki azt se tudja él-e vagy hal-e a fia valahol a nagyvilágban.

2013. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%
Valahol felveszik a pénzt, így biztos él, de persze már megint a férfi a hibás itt a gyakorin. Elnéző volt és nem akarta a Anyát bíróságon feljelenteni és köröztetni.
2013. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Elnéző? Ez aztán az eufemizmus.


Aki 3 éven keresztül nem tesz semmit, hogy láthassa a gyerekét... az nekem nem elnéző, hanem egy érzéketlen állat.

Most meg már a pénzét sem adná. Szép. Határozottan.

2013. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
Emberek hol éltek ti? Hol olvastátok hogy a 3 év alatt nem is érdekelte a kérdező férjét a gyerekei? Én sehol.. lehet én vagyok a hülye... bele magyaráztok ti itt mindent a nagy semmire
2013. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én nem fizetném tovább (vagyis nyitnék egy számlát arra utalnám rá a gyt-t)


tuti előkerülnek hamarosan h hol a pénz akkor meg lehet lépni a többi ügyben


de ebben az esetben az anyának kell állnia a láthatás költségeit havi 2 hétvégére .-)

szarul járna

2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15-ös!


Hol? A kérdésben.


3 éve vitte a gyerekeket külföldre, kapcsolattartás pedig nincs.


Amint megszakadt a kapcsolat, a férjnek lépnie kellett volna... s ha szeretné a gyerekeit, lépett is volna.

És most se elsősorban a pénz érdekelné, hanem, hogy milyen úton-módon érhetné el a volt nejét és a gyerekeit.

2013. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Azt irja a kérdéabe h nincs kapcsolat tartás mert nem lehet elérni őket. A többiek nem tudom hol olvasták h nem is akarná elérni...
2013. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#11 mivel éltem én vissza?

Nyilvános profilja van a FB-on, és itt is a saját nevével ír.

Ha valakinek kiírom a nevét, címét, számát a telefonkönyvből, akkor is visszaélek vele?

Ostoba!

2013. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kék kolibri ***** válasza:

Eddig hova küldte a gyerektartást? A kérdésedből úgy tűnik, mintha fizette volna?


Egyébként a gyerektartás jár, attól függetlenül, hogy tartja-e a kapcsolatot a gyerekével.


Bár sok mindent elárul az apukáról, ha ez most 3 év után jut az eszébe. Miért nem azon van, hogy láthassa a gyerekeit?


EU-n belül nincs útlevél, nem biztos, hogy alá kell írni mindkét szülőnek az eu-s országba történő távozást. Hiszen itt nincsenek határok.

2013. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!