Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanátok a babátokat ha...

Megtartanátok a babátokat ha nem a férjetektől lenne?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy elválunk a férjemmel. Már 4 hónapja külön is éltünk, és én összejöttem egy férfival. Nem is hittem volna hogy a férjemmel ki fogunk békülni, de így történt. Már minden kezdett olyan lenni mint régen, de kiderült hogy terhes vagyok, attól a másik férfitól...Egyszerűen fogalmam sincs mit kellene tennem. Mondjuk még nem 100% a terhességem, de nagyon valószínű. Nem tudom mihez kezdjek....Ez az első terhességem.
2013. jan. 16. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Bennem több kérdés is felmerül.

1: A férjed tudja egyáltalán, hogy neked volt valakid időközben?

2: A kicsi apja hogy fogadná a dolgot?

2013. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés. Amíg egyetemre jártam az volt a meggyőződésem, hogy ha véletlenül terhes lennék biztos elvetetném, mert nem fér bele az életembe. De most már máshogy gondolom. Sokat is olvastam/hallottam olyan esetekről, amikor abortusz után nem lehetett később gyereke a nőnek. De nem tudom, nem-e azért gondolom így, mert stabil párkapcsolatban élek és tudat alatt szeretnék is gyereket, szóval nem lenne semmi gond, ha "besikerülne". (Az más kérdés, hogy tervezni még nem tervezünk.)
2013. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha a férjeddel szeretnéd újrakezdeni, akkor első gondolatom az volt, hogy nem tartanám meg, elvégre vele szeretnék gyereket, és semmi szükség egy kakukkfiókára.

Utána eszembe jutott más szempont is: a férjeddel, amíg együtt voltatok, próbálkoztatok gyerekkel? Mert ha esetleg vele nem jött össze, most meg idegennel igen, akkor megtartanám, hátha olyan gond van a férjemmel, ami miatt nem lehet tőle gyerekem.

Minden más esetben elvetetném.

2013. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
abortusz után az is megeshet,hogy többé nem eshetsz teherbe.JÓL gondoljátok meg
2013. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tartanám meg, nekem nem kell olyan gyerek, akit nem az csinált, aki szeretek. Szóval nem, de ez az én véleményem.


Tájékoztasd a férjedet, majd ő dönt.

2013. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem tartanám meg. Ha ki is békülünk és a férjem el is fogadná a más gyerekét, higgyétek el, minden egyes kis vita, veszekedés ide lyukadna ki. Fájna neki. Ha később lesznek közös gyerekeke, vajon tudna-e ugyanúgy nézni az első gyerekre, mint azelőtt? Vagy éreztetné, hogy azok az enyémek, amaz meg nem?

Vetesd el, bonyodalmakat, veszekedéseket szülne a kakukkfióka. a férjedet minden egyes nap emlékeztetné arra, h egyszer volt egy vitátok, te meg rögtön lefeküdtél mással.

2013. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Megtartanám, elmondanám a férjemnek. Végülis szeretted/szereted azt a másik férfit nem?
2013. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!