Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként mennyire fontos...

Szülőként mennyire fontos nektek, hogy a gyereketeket "kiházasítsátok"?

Figyelt kérdés

Természetesen a kiházasítást nem szó szerint értem,arra gondolok,hogy jól működő párkapcsolata és gyerekei legyenek.

Leendő szülők is írhatnak.


2013. jan. 17. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%

Viszont úgy látom a többiek nem.

Végülis nekem mindegy, azt csinál mindenki, amit akar, csak aztán később nehogy nagy pofára esések legyenek.

2013. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Anyukám nem csak gondolja, de sulykolja is belénk, hogy nehogy véletlenül férjhez menjünk.

Neki ugyanis rossz a házassága...

(más kérdés, hogy ezzel csak azt érte el, hogy amit mond, az egyik fülemen be, a másikon ki - sajnálom, de én akarok dönteni, a saját tapasztalataim alapján!)

2013. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

anyumnak fontos volt, h én ne baccak rá úgy, ahogy ő. mindig nyíltan, őszintén elmondta a véleményét a pasijaimról, és a végén mindig igaza lett :)


a párom, akivel 4 éve együtt élek egy igazi csoda, és anyum is mondja, h becsüljem meg :) örül, h boldognak lát minket, a vőlegényemet szinte saját fiaként szereti.


anyóssal más a helyzet, ő az elején tesztelte a párom ragaszkodását, kicsit fúrkált engem. de mostanra megbékélt, mert látja, h boldog a fia.


a házasságot nem tartom jó ötletnek, sztem nem is lesz, de megbeszéltük, h anélkül is lehet jól működő, normális családunk. szóval én még az esélyt sem adom meg, h egy válással felforgassam a saját és a párom életét.

2013. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!