Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólnátok ehhez?

Szülők! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok. Most fogok érettségizni. Eddig olyan szakokat néztem a továbbtanulásban amik 150 és 170 ezer forint körül vannak egy félévre. Anya folyamatosan azt mondogatja, hogy könnyű nézegetni ezeket ha nincs rá pénzünk. Tudom nagyon jól, hogy lenne rá pénzünk, de ez most nem is lényeg. Nekem összegyűlt annyi pénzem munkából meg innen-onnan, hogy 2 félévet tudnék fizetni. Nagymamától kaptam szalagtűzőmre annyit, hogy abból kitelik 3 félév és még munkából addig összetudnám szedni a fent maradó részt is. Na most mivel ma is telefonban ordított velem anya, hogy nagyon okos vagyok hogy ezeket kinéztem csak bele is kellene gondolnom hogy ezeket fizetni is kell, arra gondoltam, hogy akkor azt mondom neki, hogy nem megyek egyetemre és itt maradok a mostani sulimban teknikumon, de közben én beadnám a jelentkezésemet a továbbtanulásra. Aztán ha felvesznek fizetni tudom magamnak, ha nem akkor meg így jártam. Ti mit szólnátok ha a gyermeketek a tudtotok nélkül jelentkezne továbbtanulni?


2013. jan. 17. 16:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát a jelentkezéstől még nem lesz semmi bajod, júliusig pedig még megpuhíthatod az anyukád.
2013. jan. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!