Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy ez...

Nem gondoljátok, hogy ez kissé beteges? Vajon milyen leki és szellemi károsodások érték ezeket a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Egy apa, egy anya, és egy nagyapa éveken át szexuális aberrációkra kényszerítette 4 fiú gyermekét. Ezek közül szereplet az is, hogy a gyermekek szeme láttára kínoztak meg egy kutyát. A legkisebb mindössze négy éves volt...

A "családot" szerencsére börtönbüntetésre ítélték.

Mindig hallani, olvasni a hírekeben ezeket a rémes történeteket, de soha nem tudjuk meg, hogy hogyan alakul a bántalmazottak élete.


2013. jan. 17. 23:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

18 Igaz,nem láttam a filmet és nem is fogom végignézni,az hótziher,de ha még nem is a lényeg,az akkor is benne van,hogy az elmebeteg szülők valószínű,őrületbe kergetik a gyerekeiket.

Azért ez kapcsolódik a kérdéshez is,mert ezekben a filmekben kínzás van és elég embertelen.De szerintem úgy alakul a bántalmazottak élete,hogy vagy öngyilkosok lesznek,vagy elbújnak a világ elől.Hallottam már én is durva rémtörténeteket.De az is lehet,hogy ha gyerekeket tesznek ki ilyen abnormális dolgoknak,akkor megőrültek,vagy leépültek szellemileg,függőségeik lettek,stb.

2013. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!