Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy ez...

Nem gondoljátok, hogy ez kissé beteges? Vajon milyen leki és szellemi károsodások érték ezeket a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Egy apa, egy anya, és egy nagyapa éveken át szexuális aberrációkra kényszerítette 4 fiú gyermekét. Ezek közül szereplet az is, hogy a gyermekek szeme láttára kínoztak meg egy kutyát. A legkisebb mindössze négy éves volt...

A "családot" szerencsére börtönbüntetésre ítélték.

Mindig hallani, olvasni a hírekeben ezeket a rémes történeteket, de soha nem tudjuk meg, hogy hogyan alakul a bántalmazottak élete.


2013. jan. 17. 23:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

# 7

Szomszéd lány egyfajta társadalom kritika is, de olyan film, hogy szemeköpöd magad utána, hogy végignézted. Szerintem nagyon jó film, nagyon jól bemutatja a falkaösztön működését! Félelmetes.


Amúgy ez a hír régi, vagyis én több éve olvastam ezt.

Azt hiszem Borsod megyében történt. Én ott születtem, Miskolcon. (Már nem élek ott)

Volt olyan, hogy hazafelé sétáltam, nyári délutánon, és két kisgyerek (kb. 7 és egy 10 éves)fetrengett a földön, egyiknek fájt a lába. Leálltam megkérdeztem, mi baja, vigasztaltam. Másik közben bicikliláncot pörgetett a kezében. Ahogy otthagytam őket, a kisebbik megszólalt: Néni, xx azt mondja magába kéne tennünk a farkunkat.

Totál elképedtem, azt habogtam kb: Hát ti nektek még nincsen mit betenni, és nem is kell.

Erre el kezdtek üvölteni, biciklilánc pörget!:

Hülye köcsög krva adj pénzt, megbszunk!


Kajak beijedtem és elsiettem onnan, két kis lurkó a szemem láttára vált ocsmány kis szörnnyé.:O

Azóta is kísért a dolog.

2013. jan. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
13%

Valami hasonló jár az én agyamban is, de a saját életem, jellemem miatt.


Nekem gyerekkoromban természetes volt (falusi környezet), hogy a nagymamám évente kétszer háromszor négyszer ötször a vízbe fullasztja a kutyakölyköket, macskakölyköket. Anyám hetente elvágja egy két három tyúk, liba, pulyka torkát, a pulykát tömjük. Apám rabsickodik és zsákban hozza haza a szarvas, nyúl, vaddisznó szétdarabolt húsát.


Soha senki nem beszélt állatvédelemről. Meg arról, hogy ezt büntetni kellene. (a rabsickodás kivétel, de az sem az állatvédelem, hanem a vagyonvédelem miatt, mert akkor a külföldi vadászoknak kevesebb vad jut).


És megmondom őszintén, bár már városon élek és én magam sosem ártottam egyetlen állatnak sem, képtelen vagyok a nagy állatvédőket meg ezeket az új törvényeket, szemléleteket megérteni és elfogadni. Egyszer egyszer nyitottam ki a szám és adtam értetlenségemnek hangot, mire mindenki számára én váltam az ördöggé. Ezért inkább hallgatok.

De ha egyetértenék velük azzal így utólag a saját szüleimet, nagyszüleimet, dédszüleimet, ükszüleimet, szépszüleimet ítélném el és őket, akik engem szerettek és felneveltek és akiktől mindent kaptam, őket kéne rossz embereknek tartanom.

Na ezt nem! Inkább nézem hül.ének az állatvédőket.


Na most szerintetek beteg ember vagyok?

2013. jan. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám is vízbe ölte a kölyökkutyákat. Utáltam is ezért.
2013. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Egy vicc a válaszadók értelmi szinvonala... :(
2013. jan. 18. 07:44
 15/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom 3as hogy te melyik Viasztesteket láttad, de amit én láttam az nem erről szól... Az egyik gyerek elhanyagolásáról szól és veréséről.


Bocsi az offért.


Az ilyet egyébként nem lehet feldolgozni. Amikor a legkisebb gyerekük 4 hónapos! volt, akkor kezdték.

2013. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Épp most olvastam egy olyan cikket, hogy a nagy fejesek akiknek annyi pénzük van hogy nem tudják mire költeni meg mire eladományozni, abba fektetik a pénzt hogy mikkel lehet eredményesen meddőséget okozni (oltások élelmiszerek vírusok) Eleinte elszörnyedtem de pár ilyen történet után nem is tűnik akkora hülyeségnek. Na meg a romáknak sem árt egy kis fékezés akik azért szülnek gyereket hogy több pénzhez jussanak. (bár itt is vannak kivételek)

Egyébként arról hogy mi történik a bántalmazottal azt csak tőle lehet megtudni vagy azoktól akik hasonlókon mentek keresztül mi el se tudjuk képzelni hogy ilyen egyáltalán hogy történhet meg


Egyébként szerintem az olyan, hogy hetente el vágták a csirke nyakát az nem valami nagy dolog, az azért volt, hogy legyen mit enni a családnak (ugyan ez vonatkozik a libatömésre). Az a probléma, ha azért ölik le az állatokat mert élvezik aztán max kirakják a falra a szőrt meg az agancsot. Meg a kisállat ölés...akkoriban nem hiszem hogy volt állat ivartalanítás de a házat valakinek őriznie kellett de 30-40 kutyát ki tudott volna eltartani manapság ez is más kérdés. Meg nekem egészen más jut eszembe egy vízbefolytás (amit amúgy se kötelező végignézni ) meg egy szószerinti megkínzásról amin ott kell ülnöm különben kitudja mi lesz

2013. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
3 vagyok.nem láttam a Viasztesteket végig,mert az erőszaktól engem is kiver a sz@rszeplő.Az első fél órát néztem meg csak és addig az jött le,hogy két elmebeteg szülő felnevelt két őrült,elmebeteg gyereket.Az egyik ezért lett bolond,a másik azért.
2013. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor először nézd végig, aztán beszélj arról, hogy miről szól. :)


6 fiatal tiniről szól akik az év focimeccsére igyekeznek, de balszerencséjükre éjszakára lepihennek. Ez a 2 őrült meg elkapja őket és viaszba önti. Az, hogy miért lettek ilyenek az csak az előzmény (koránt sem erről szól a film). Ezt csak azoknak írtam akik itt megakarják nézni... Ne vegyenek zsákba macskát. :)

2013. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Elnézést, de miért is vicc a válaszadók értelmi színvonala?

Esetleg akkor érzelmi. Fogalomzavarban szenvedsz.

Másrészt kollektíve az összes válaszadóra értetted? Megtudnád magyarázni? Azért mert pl. én ajánlottam a filmet, és elmeséltem egy sztorit arról, hogy próbáltam segíteni pár kisgyereknek?

2013. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Jaj, de tipikus a kérdező.

Elolvas egy szörnyű hírt, itt sápítozik, ettől szentnek és mélyen érzőnek hiszi magát, aztán pár óra múlva elfelejti az egészet.

Te hányszor segítettél embereken?

2013. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!