Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom babat szeretne, de...

A baratom babat szeretne, de en meg nem akarok. Erolteti. Hogyan alitsam le?

Figyelt kérdés

Az van,hogy mi meg csak 3 honapja jarunk,de o folyton a babaval hozakodik elo illetve az ossze koltozessel.

Egyszeruen nem erti meg,hogy nekem ez meg korai 3 honap utan,sot nekem eddig tobb,mint 2evig volt baratom,abbol par honapot vele eltem alig tudtam vele szakitani,orultem,hogy szabad vagyok.Egyebkent a mostani pasimmal,minden ok ,csak ez nem ,nagyon jol kijovunk,szeretem...Bar szerintem o csak a baba miatt van velem.Hallottam,hogy egyik csaj is 4 honap utan azert szakitott vele,mert folyton a babaval nyagadta.Rakerdeztem ,de a baratom szerint o mar tul oreg es kell neki egy gyerek.En 20 o 25


2013. jan. 17. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekezz ezerrel :D és koptasd le.
2013. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Hát, ha mindkét fél úgy érzi, akkor nem korai 3 hónap után sem. De azért nem árt, ha egy kapcsolatnak van ideje kiforrni gyerekvállalás előtt, mert nagyon embert próbáló, még ha rengeteg örömmel is jár.

Mivel Te még nem akarsz, nem is kérdés, hogy várni kellene még vele. Több éves kapcsolatok mennek tönkre a baba érkezése után, mert egyik fél sem azt kapja, amire vállalkozott. Mert amivel jár, csak akkor tudja meg az ember, amikor már helyzet van.

Pasik 80 évesen is lehetnek apák, egyikőtök sincs még elkésve, inkább alapozzátok meg előbb rendesen a kapcsolatotokat.

2013. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom normálisnak, hogy egy 25 éves férfi ennyire rá van kattanva a gyerektémára. Főleg 3 hónap randizgatás után, még együtt sem éltek, nem is ismeritek egymást igazán.
2013. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adj neki határidőt. Például mondd azt, hogy most még teljesen kizárt, és ha nyaggat, akkor sem fog ez változni, egy év múlva térjetek vissza a témára. Ha ennek ellenére tovább nyaggat, akkor elég csak mindig erre figyelmeztetned.

Egyébként nem is értem, az én párom is nagyon szeretne babát (pedig még csak 23 éves, igen vannak akik ilyen fiatalon már érettek rá), de megérti azt, hogy egy gyerek nem játék, pár évig cuki baba, de utána is nevelni kell meg foglalkozni vele, szóval ehhez stabil párkapcsolat kell.

Mi összeköltöztünk hamar, konkrétan az első naptól együtt élünk, már fél éve, de arra jutottunk, hogy egy év után megbeszéljük, hova jut ez a kapcsolat, és ha úgy tűnik, hogy nem leszünk alkalmasak a gyereknevelésre, akkor hagyjuk a fenébe és keresünk mást. Ha meg igen, akkor majd akkor elgondolkozunk az esküvőn, babán.

24N

2013. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
En a helyedben elmagyaraznam neki eloszor eljegyzes ra egy ket evre eskuvo es az eskuvo utan egy evre baba.Sorba ahogy illik.Ettol szerintem megnyugodna es kivarna az idot ha kozbe kiderul meg sem mukodik akkor sincs semmi gond.
2013. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom 31 éves, 1 éve vagyunk együtt és ő is úgy érzi, hogy hamarosan kifut az időből. DE! Sosem nyaggatott, hogy akkor álljunk neki próbálkozni, vagy hogy minél előbbre tervezzük a gyerekvállalást. Én 22 éves vagyok, idén végzek az egyetemen, megérti, hogy előttem még van 1-2 út amit ki kell taposnom, és azután következik a gyermekvállalás, család. Ennek ellenére, ha esetleg becsúszna, egy percig sem jutna eszébe, hogy elvetessük, sőt, nagyon örülne neki. Szerintem magyarázd el a párodnak, hogy korainak tartod, főleg 3 hónap után, hogy egyáltalán ilyenről beszélgessetek. Hogy még nem vagy rá felkészülve, és akkor sem leszel, ha ő heti 5x elmondja, mennyire vágyik egy gyermekre. Ha ennyire nyaggat, akkor az a kapcsolatotok rovására is mehet, ráadásul még el sem kezdődött igazán..szerintem beszélgess vele, és biztosan rá fog jönni, hogy eljön mindennek a maga ideje.
2013. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem szabad semmibe sem bele ugrani mert aztán te maradnál ott egy gyerekkel a nyakadban és nehezen találnál már egy normális pasit aki akarna téged

Ez fura, hogy ennyire akar.Ha szeret akkor vár addig míg te is készen állsz erre a nagy felelősségre.Ha 2-3 éve járnátok azt mondom ok érthető de 3 hónap után fura:((

Aztán ha lenne baba rájön, hogy ez még sem olyan we happy aztán lelép te meg??Sok ilyet láttam fellángolás volt egy pasi részéről

2013. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!