Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek baja az a barátnőm...

Minek baja az a barátnőm anyáéknak, hogy nem vagyok csóró? Most menjek a híd alá lakni, hogy nekik megfeleljen?

Figyelt kérdés

Azt mondják nem illek a lányukhoz, meg hogy kihasználom(???) Mindig beszólnak valamit. Az is bajuk, ha nálam alszunk, azt mondják náluk sosem megyek (nincs ott külön szoba) ha meg megyek akkor mindig úgy fogadnak h könnyű ilyen kocsival sétafikálni. Szóval semmi nem jó. Egyszer visszaszóltam, mert már tényleg unom h ez is téma, hogy könnyebb mint buszozni. Barátnőm szerint ezt nem kellett volna mert ők nem értik mire mondtam, arra hogy zavar amit dumálnak.

Meg barátnőmbe is próbálják belenevelni ha megyünk vhova akkor a saját részét fizesse, de így meg nem tudunk semmit csinálni.

Mi az eget csináljak, hogy ne szóljanak be? Járjak busszal, meg szakadt cuccba...



2013. jan. 18. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mióta együtt?
2013. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nemsokára ő 18, én 19 leszünk. 7 hónapja vagyunk együtt, szóval nem új dolog
2013. jan. 18. 14:22
 3/24 anonim ***** válasza:
Huu nem irigyellek.. Ilyet én még nem is hallottam nem,hogy örülnének neki,hogy a lányuk jó biztos körülmények közé kerül. Szerintem barátnőddel beszélj erről legalább tisztázd vele azt hogy ez a mindenki a saját részét fizesse egy baromsáág és nem gáz ha engedi,hogy fizesd. Talán a szüleivel is le lehetne ülni beszélni vagy nem is tudom mit lehetne tenni. De lehet hogy ezek az emberek nem fogják megérteni a te szemszögedből a dolgokat. :) Sok sikert!
2013. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Tanulj meg fogalmazni, lehet ez a bajuk.
2013. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a bajod a fogalmazásommal, de ez tuti nem ez a gondjuk, mivel mindig ugyanazt az 5 mondatot ismétlik nekem...
2013. jan. 18. 14:26
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Talán kicsit visszavehetnél az arcodból.
2013. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mármint? ezt miből állapítottad meg? Hogy egyszer visszaszóltam miután fél évig fárasztottak a hülyeséggel. Ha a barátnőm idejön mindenki kedvesen fogadja, nem éri semmi atrocitás.
2013. jan. 18. 14:30
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

sok csóró ember óvatos a gazdagokkal.

én pl. azért mert volt egy barátnőm aki gazdag volt de nehéz természete révén sehogy nem tudott beilleszkedni, nem akartak vele barátkozni.

én bírtam, viszont mindig azt csinálta hogy a világon mindent fizetett azzal a szöveggel hogy megsértődik ha nem fogadom el, és rámtukmált olyan dolgokat is amikre nekem nem is volt égetően nagy szükségem.

de, ha nem tetszett neki valami, pl. hogy egy buliban rám jobban felfigyeltek azok a pasik akiket ő szemelt ki akkor folyton kiosztott, hogy ne legyek feltűnő, meg nehogy szóba álljak velük mert hogy ő mennyit költ rám és ezért igazán megérdemli hogy ő szedje fel őket.

nem is érdekelt hosszú ideig mert nem akartam pasizni.

viszont mikor már otthagyott egy asztalnál több mint egy óráig egyedül hogy elcsábítson egy olyan pasit aki engem nézett ki, beégett és emiatt szidni kezdett, meg osztani hogy nem lehetek nála szebb merthogy mennyit költ rám... na az sok volt.

nem ő volt az egyetlen aki szeretett volna "megvenni". különböző dolgoknak, ilyen "kísérőinasnak" mint ez a csaj, vagy pasi esetén nem tudott csajozni és szexet, meg szeretetet akart a pénzéért... azt gondolta ha sokat költ rám, automatikusan ragaszkodok és mindent előírhat.

mert csóró vagyok és nincs pénzem sehova menni és szakadtan öltözök.

szóval, mivel sok ilyen van, ezért a szegények egy részében kialakul egyfajta gyanakvás, ellenérzés és kisebbségi érzés is, hogy 1) nem fogják tudni viszonozni anyagilag a dolgokat, egy csokinál drágább ajándék is komoly gond lehet 2) hogy az örök szívességek, elvárások miatt, amit anyagi helyett elfogadnak a tehetősebbek, ők elveszítik önmagukat, más akarata szerint kell viselkedjenek 3) félnek hogy a gazdagabb fél fogja kínosan érezni magát előbb-utóbb mellettük mert nincs pénzük drága cuccokra 4) hogy bebolondítja a gazdag pasi a lányukat, összeköltöznek, minden szuper aztán egyszercsak vége lesz és a lány megszokja a pénzszórást és már nem tud visszatérni ahhoz hogy a nadrágszíjat bizony össze kell húzni mert nem tellik mindig a legújabb I-podra.

szóval sok, nagyon sok dolog frusztrálhatja a szegény embert, főleg ha tele van negatív tapasztalatokkal.

persze hogy mindig vannak kivételek, de előre azt sosem lehet tudni, éppen ki az.

2013. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Engem rengeteget piszkáltak a párom szülei,folyamatosan,rendszeresen,voltam k.rvától kezdve minden,de együtt vagyunk,mert együtt akartunk lenni!

Én nem ilyen pitiáner dolgokat vágtak a fejemhez.


Szerintem elég éretlen vagy,az arcodból meg tényleg vegyél vissza,ha nem vagy nekik szimpi,a visszaszólás csak olaj a tűzre!

2013. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ohhhh!


Ennyitől ki vagy akadva,én voltam minden az anyósom szemében,drogos,strici!

Hozzátenném hogy a piát is utálom......

Mégis kitartottam mellette,és ő is mellettem!

Iszonyat éretlen vagy még,és szépen vegyél vissza ebből a stílusból!

2013. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!