Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondott a Családjáról a...

Lemondott a Családjáról a büszkesége miatt? Miért beszél a pénzemről? El sem tudja képzelni, hogy lehet úgy szeretni, hogy belebetegszel? Miért nem érti meg, hogy együtt nem kaphatjuk meg Őket?

Figyelt kérdés

Erre mit szólnátok?

Írtam egy szép szerelmes verset a páromnak és választ sem kaptam rá.

Állandóan fenyegetőzik, elégedetlenkedik, követelőzik...

Úgy érzem, hogy lemondott a Családjáról, mert nagyobb a büszkesége.

Mindenki más fontosabb nálunk.

Közben meg azt hazudja a Barátainak, hogy a Családjáért harcol. Mondjuk jó színész.

Nem érzem, hogy valami jót tenne a Családjáért.

1 éves Lányunkat, amikor vártam Ő abszolút nem volt velem érzelmileg úgy, mint a 6 éves Lányunknál. Ezt úgy értem, hogy egyáltalán nem érdekelte.

A most 1 éves Lányunkat még alig látta, mert születése után gyermekágyi pszichózis miatt elvették Őket és Anyámnál helyezték el.

Elakarja vetetni a Gyermekeimet és intézetbe dugni és Anyámat meg engem börtönbe. Ezért nem is látja, hogy közben mit veszít.

Nem emlékszik a szép dolgokra. De arra sem, amiket Ő rosszakat elkövetett.

Mindig úgy voltunk, hogy ami az enyém az a Övé is. Ami az Övé, ahhoz nekem semmi közöm.

Nem veszi észre, hogy a legérzékenyebb pontokkal rendszeresen bánt.

Mindig a pénzen lovagol, hogy Neki az enyém nem kell. Akkor minek beszél mindig róla??? Minek hozza fel? Miért jut eszébe???

Gyermekeit megtagadja. Már nincsenek Neki, ezt mondogatja.

Annyira nem bízik meg bennem, hogy otthon hagyja a laptoppját, holott soha nem vettem el semmiét.

Átvert a net kártyával is, mert azt mondta, hogy Ő alig használja Nála lesz, ami lejárhat, nálam a korlátlan. Aztán egyszer csak jött az sms, hogy leforgalmaztam.

Én Neki adtam a lakáskulcsokat, mert megbíztam benne.

Nem rég bevallotta, hogy a 8 év alatt nem volt nyugodt és boldog velem. Megkérdeztem, hogy nem voltak érzelmei, erre azt mondta, hogy nem arról van szó.

Azaz mióta megismert hazugságra építette a kapcsolatunkat?

Ő az orvosoknál is okosabb, mert tudja, hogy nem volt semmi bajom szerinte. Csak szórakozásból vetettem el a Gyermekeimet és ismertem be, hogy beteg lettem és gyógyulnom kell. Eladtam Őket Anyámnak és biztos pénzt is kaptam Tőle.

Most ki van akadva, hogy a hatóságok előtt nem vállaltam be, hogy 8 évig végig együtt voltunk. De miért kellene beismernem?

Azt meg el sem tudja képzelni, hogy lehet úgy szeretni, hogy szó szerint, a szó szoros értelmében belebetegszel..., mint én...

Betegségem után lelépett és elbújdosott hónapokra, 2011. decembertől 2012. augusztusig.

Azóta rendszeresen elhagy. Mindig elmegy, amikor Neki úgy áll fel.

Én összesen 1 hibát követtem el:

6 éves Lányunk nincs a nevén, mert játszott az érzelmeimmel.

Egy Apa Aki szeret nem mond le a Gyermekeiről, nem tagadja meg Őket és nem búcsúzik el a 6 éves Lányunktól ezerszer végleg, hogy Őt is kicsinálja, nem?

A saját érdekeiért mindent megtesz.

Ő mindenben ártatlannak érzi magát.

Szerintem beteg, de nem ismeri be.

Letagad mindent:

3 évet, amíg nem kellett dolgoznia.

Azt, hogy én vettem az autót, majd csak az Övé lett.

Azt, hogy szinte mindig én tankoltam az autót.

De miért??? Elfelejtett mindent, ami szép volt???

Tankolnom kell, ha beülök az autómba, mert Neki sosincs pénze, pedig keres.

Mit ér el azzal, ha büszke? Szeretettel mindent megkapott volna!!!

Fenyegetőzik, hogy elveszi Őket és végleg lelép és becsajozik.

Minden nap nyakig ül a forró kád vízben. Semmire sincs pénze, benzinre sem, csak a Barátainak, meg ahová Ő akarja!

Ellopta az érzelmeimet, időmet, energiámat, egészségemet, autót, tető boxot és még Neki áll feljebb, hogy nem kapott tőlem semmit??? Én mit kaptam Tőle???

Visszaélt a leveleimmel, sms-eimmel, amit leadott a Bíróságon, holott tudja, hogy együtt nem kaphatjuk meg a Gyermekeinket és Ő még is együtt szeretné kérni. De miért nem érti meg?

A büszkesége nem engedélyezi, hogy boldog legyen és Családja legyen!!!

Lemondtam a családbarátot, de Ő ennyit sem áldoz a Családjára, hogy visszafizetné?

Ja az elején Ő mondta, hogy fizet a rezsibe, fizeti a telefonokat, aztán semmi, még én fizessek...



2013. jan. 20. 00:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mintha zavarosan gondolkoznál.Írásod alapján.

Igyekezz meggyógyulni, hogy tudd nevelni a gyerekeidet.

Legalább anyjuk legyen, ha apjuk nincs. A pasit meg tedd lapátra, mert nem kell olyan "társ" aki csak visszahúz.

Legyen célja az életednek: a gyerekeid. Ajándék kevés.

Szeretetet adj nekik, biztonságot, boldogságot, olyat, amilyet egy ÉDESANYA tud.

Kitartást, erőt, egészséget kivánok Neked!

2013. jan. 20. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Szeretetet adok és biztonságot szeretnék adni.

Azért volna rá szükségünk, mert Ő az Édesapa.

Nekem komolyabb pszichiátriai betegségem is van? Azt nem tudom, hogy mániás depresszióm van e (az pontosabban mi?), ezt még nem mondták. De sajnos párkapcsolati függőséget már évekkel ezelőtt megállapítottak.

Ez a legnagyobb hiba, amit elkövettem ellene.

2013. jan. 20. 06:00
 13/36 A kérdező kommentje:

Már gyógyult voltam a kezelőorvosom szerint és 6 és fél órán keresztül 3 orvosügyi szakértő vizsgált és megállapították, hogy gyógyult vagyok, de én is érzem, hogy mióta munkát váltottam (kb. 1 hete) és jobban tart lelki terrorban a Lányaim apja, azóta újra lebetegednék, de nem szabad elengedni magam.

Egyedül kevésnek érzem magam, kellene egy Édesapa is.

2013. jan. 20. 06:04
 14/36 anonim ***** válasza:
Az apaság nem merül ki abban meg csinálta őket.Ott írod el akarja venni őket,hogy intézetbe kerüljenek.Szerencsésnek kellene érezned magad megszabadultál egy ilyen senkitől.Nem akar se téged se a családját,minek harcolsz érte foggal körömmel?Tényleg beteg vagy ha neked ilyen pasi kell.Szedd össze magad,és találj egy olyan embert aki viszonozza az érzelmeidet,a gyerekeidnek apja lehet.Ezt meg felejtsd el mint a rossz emléket
2013. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a legjobban csak a kicsiket sajnálom, hogy ekkora nagy hülye vagy!

1, Az ilyet elég nagy merészség ÉDESAPÁNAK írni. Ennyire ne alázd le az igazi apákat akik dolgoznak a gyerekükért, élnek velük, foglalkoznak-szeretik a saját és -most kapj fejhez- akár nem vér szerinti gyerekeit is! Ne emlegesd őt is így, mert elhiszed róla, meg szegény gyerekeid is azt fogják hinni ilyen egy jó édesapa.


2, Tételes felsorolás után még mindig rohansz utána mikor ennyi baj van vele?! Meddig? Amíg nagy szerelemben öngyilkos nem leszel? Ki az önző? Csak ő?! Ja te nem mi...?


3, Ne egy f@sz után fuss, hanem zárt le, hagyd békén és harcolj a gyerekeidért. Akiktől ő már 1000szer elbúcsúzott. Mert ha így folytatod inkább te is búcsúzz el tőlük. Ne a depresszióval takarózz, én is az vagyok még se züllöttem idáig. Az agybajod elöbb elindult szerintem. Jobb is volna a kicsiknek ha normális körülmények közé kerülnek nem hozzátok vissza.


Ez az ember sose szerette a gyerekeket ahogy írtad. Érzelmeket, gerincet senki nem tud növeszteni, vagy van vagy nincs. Fogadd el.

2013. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Te már tettél fel itt kérdést korábban erről, ugye? Be tudnád linkelni?
2013. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg zavarosan fogalmazol, a helyedben megint elmennék orvoshoz. Alapból a stílus, a szóhasználat így egyben, gyanús nekem, igaza van a többieknek. Nem súlyos bajra gondolok én, csak depressziószerűségre.

2013. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy rajtad élősködik, börtönbe záratna téged. Kimondottan rosszat akar neked.. a lehető legrosszabbat, azt akarja, hogy többet ne lásd a gyerekeidet. Figyelj, akármilyen rossz, dobd ki de ne is gondolkodj közben. Vissza fogja könyörögni magát, mert te eltartod és tudja, hogy akármit megtehet veled, de te ne hagyd. És menj el egy pszichológushoz.
2013. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Életed úgy fog összedőlni, mint egy kártyavár az tavaszi fuvallattól.


Amíg nem tudsz szilárd ember lenni, amíg akaratgyenge vagy, amíg nem szoksz le a drogról akit párodnak mersz titulálni (igen a kapcsolatfüggőség olyan mint a drog, mindig kell akkor is, ha a nyomorba taszít) addig maradsz egy romhalmaz.

És amúgy kár a párod hibáztatni. Ő olyan amilyen, de TE tudnál változni. Csak nem akarsz, vagy félsz, vagy nem tudom.


Nem egy hibát követtél el... te hibát hibára halmozol.


Közben meg 2 gyermek várja az anyukáját, ami a Jó Isten tudja csak, mikor kapnak vissza... ha visszakapják egyáltalán.

2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindent nagybetűvel írni?? Ki találta ki ezt a baromságot? Se a családot, se a barátot, de még az anyát se kell nagybetűvel írni! Helytelen!
2013. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!