Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondott a Családjáról a...

Lemondott a Családjáról a büszkesége miatt? Miért beszél a pénzemről? El sem tudja képzelni, hogy lehet úgy szeretni, hogy belebetegszel? Miért nem érti meg, hogy együtt nem kaphatjuk meg Őket?

Figyelt kérdés

Erre mit szólnátok?

Írtam egy szép szerelmes verset a páromnak és választ sem kaptam rá.

Állandóan fenyegetőzik, elégedetlenkedik, követelőzik...

Úgy érzem, hogy lemondott a Családjáról, mert nagyobb a büszkesége.

Mindenki más fontosabb nálunk.

Közben meg azt hazudja a Barátainak, hogy a Családjáért harcol. Mondjuk jó színész.

Nem érzem, hogy valami jót tenne a Családjáért.

1 éves Lányunkat, amikor vártam Ő abszolút nem volt velem érzelmileg úgy, mint a 6 éves Lányunknál. Ezt úgy értem, hogy egyáltalán nem érdekelte.

A most 1 éves Lányunkat még alig látta, mert születése után gyermekágyi pszichózis miatt elvették Őket és Anyámnál helyezték el.

Elakarja vetetni a Gyermekeimet és intézetbe dugni és Anyámat meg engem börtönbe. Ezért nem is látja, hogy közben mit veszít.

Nem emlékszik a szép dolgokra. De arra sem, amiket Ő rosszakat elkövetett.

Mindig úgy voltunk, hogy ami az enyém az a Övé is. Ami az Övé, ahhoz nekem semmi közöm.

Nem veszi észre, hogy a legérzékenyebb pontokkal rendszeresen bánt.

Mindig a pénzen lovagol, hogy Neki az enyém nem kell. Akkor minek beszél mindig róla??? Minek hozza fel? Miért jut eszébe???

Gyermekeit megtagadja. Már nincsenek Neki, ezt mondogatja.

Annyira nem bízik meg bennem, hogy otthon hagyja a laptoppját, holott soha nem vettem el semmiét.

Átvert a net kártyával is, mert azt mondta, hogy Ő alig használja Nála lesz, ami lejárhat, nálam a korlátlan. Aztán egyszer csak jött az sms, hogy leforgalmaztam.

Én Neki adtam a lakáskulcsokat, mert megbíztam benne.

Nem rég bevallotta, hogy a 8 év alatt nem volt nyugodt és boldog velem. Megkérdeztem, hogy nem voltak érzelmei, erre azt mondta, hogy nem arról van szó.

Azaz mióta megismert hazugságra építette a kapcsolatunkat?

Ő az orvosoknál is okosabb, mert tudja, hogy nem volt semmi bajom szerinte. Csak szórakozásból vetettem el a Gyermekeimet és ismertem be, hogy beteg lettem és gyógyulnom kell. Eladtam Őket Anyámnak és biztos pénzt is kaptam Tőle.

Most ki van akadva, hogy a hatóságok előtt nem vállaltam be, hogy 8 évig végig együtt voltunk. De miért kellene beismernem?

Azt meg el sem tudja képzelni, hogy lehet úgy szeretni, hogy szó szerint, a szó szoros értelmében belebetegszel..., mint én...

Betegségem után lelépett és elbújdosott hónapokra, 2011. decembertől 2012. augusztusig.

Azóta rendszeresen elhagy. Mindig elmegy, amikor Neki úgy áll fel.

Én összesen 1 hibát követtem el:

6 éves Lányunk nincs a nevén, mert játszott az érzelmeimmel.

Egy Apa Aki szeret nem mond le a Gyermekeiről, nem tagadja meg Őket és nem búcsúzik el a 6 éves Lányunktól ezerszer végleg, hogy Őt is kicsinálja, nem?

A saját érdekeiért mindent megtesz.

Ő mindenben ártatlannak érzi magát.

Szerintem beteg, de nem ismeri be.

Letagad mindent:

3 évet, amíg nem kellett dolgoznia.

Azt, hogy én vettem az autót, majd csak az Övé lett.

Azt, hogy szinte mindig én tankoltam az autót.

De miért??? Elfelejtett mindent, ami szép volt???

Tankolnom kell, ha beülök az autómba, mert Neki sosincs pénze, pedig keres.

Mit ér el azzal, ha büszke? Szeretettel mindent megkapott volna!!!

Fenyegetőzik, hogy elveszi Őket és végleg lelép és becsajozik.

Minden nap nyakig ül a forró kád vízben. Semmire sincs pénze, benzinre sem, csak a Barátainak, meg ahová Ő akarja!

Ellopta az érzelmeimet, időmet, energiámat, egészségemet, autót, tető boxot és még Neki áll feljebb, hogy nem kapott tőlem semmit??? Én mit kaptam Tőle???

Visszaélt a leveleimmel, sms-eimmel, amit leadott a Bíróságon, holott tudja, hogy együtt nem kaphatjuk meg a Gyermekeinket és Ő még is együtt szeretné kérni. De miért nem érti meg?

A büszkesége nem engedélyezi, hogy boldog legyen és Családja legyen!!!

Lemondtam a családbarátot, de Ő ennyit sem áldoz a Családjára, hogy visszafizetné?

Ja az elején Ő mondta, hogy fizet a rezsibe, fizeti a telefonokat, aztán semmi, még én fizessek...



2013. jan. 20. 00:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kell majdnem héten kiírnod erről egy kérdést. Ide is leírom: szerintem neked pszichiátriai segítségre van szükséged, jelenleg felesleges harcolni a gyerekeidért, mert nem lennének jó helyen nálad. Az írásaidból látszik, hogy nem vagy gyógyult, a gondolkodásod teljesen inkoherens és ez nem csak egy átmeneti állapot nálad. Keress orvosi segítséget!
2013. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Ez az oldal, azért van, hogy én és a hasonló problémások írjanak. Itt dolgoztam fel az Ikreim halálát is egyedül, illetve ez az oldal segítségével.

Hogyan lehet elfelejteni azt, akit sajnos még mindig szeretsz és mindenben az első volt és két Lányomnak az apja.

Én is ettől félek, hogy ebben a nagy szerelemben vagy öngyilkos leszek vagy jobb esetben megöl Ő.

Ezzel kapcsolatban még nem tettem fel itt kérdést.

Én is érzem, hogy kezdek nagyon lefelé csúszni a betegség lejtőjén.

Ha megint elmegyek orvoshoz, akkor soha nem kapom vissza Őket, mert az alapból 2 hónap bent fekvéssel kezdődik.

Depresszióm biztos, hogy van.

Sajnos vissza nem könyörögné magát, mert akkor nem tartanánk itt. Akkor nem vonulna el éjszakákra büszkeségből. Akkor tudna viselkedni. Akkor nem lépett volna ki hónapokra az életünkből. Sajnos Neki nincsenek érzelmei, de szerintem igazából magán kívül senkivel szemben.

Ez így igaz: "életem úgy dől össze, mint egy kártyavár a tavaszi fuvallattól". Sajnos ezt én is így érzem.

Nem vagyok drogos!!!!!!!!!!!

3 Gyermekem van, csak 2 Gyermek közös és a nagy már szerintem nem is nagyon vár. Az 1 évesen meg sajnos alig ismer. Egyedül a 6 évesem miatt kell kibírnom az életet, de Ő meg sajnos nagyon apás.

2013. jan. 20. 13:36
 23/36 A kérdező kommentje:

Igen, pszichiátriai segítségre volna szükségem, de ez az oldal szerintem pont azért van, akinek meg nem tetszik, ne is olvasson el.

Érted, hogy pár hete még totál gyógyult voltam, csak most süllyedtem vissza, amit sajnos én is érzek.

De ha kérek gyógyszert vagy segítséget, akkor soha nem kapom vissza a Kincseimet.

2013. jan. 20. 13:39
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted a gyerekeidnek jó tesz, ha egy beteg ember neveli őket? Bevallottan orvosi segítségre lenne szükséged, de te inkább itt vernyákolsz, hogy "hát de a szerelem így meg úgy". Három gyereked van, felnőtt nő vagy, de úgy viselkedsz mint egy 16 éves kamaszlány. Elég sok minden szól amellett, hogy a gyerekeidnek jobb nélküled, nem hiszem, hogy lehet valakinek szép gyerekkora egy kapcsolatfüggő, mániás depresszióban szenvedő, üldöztetéses doxasmákkal rendelkező "nő" mellett. Gondolom, nem véletlenül vették el őket tőled.
2013. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Egyébként itt van az előző kérdésed. (csak mert azt írtad, hogy nem tették fel ezzel kapcsolatban kérdést) Másrészt azt írod, hogy ez az oldal arra van, hogy a hozzád hasonlóknak segítsenek. Ez igaz is, de nem az a segítség, hogy egyetértenek veled, hanem az, hogy orvosi segítséget javasolnak.

2013. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet elfelejteni azt, akit sajnos még mindig szeretsz és mindenben az első volt és két Lányomnak az apja"


Nem szereted. Azt szereted, hogy van, azt szereted, hogy kapaszkodhatsz belé, azt szereted, hogy eltapos, mint egy férget, és ha kell, a gyerekeivel is ugyanezt teszi.


Helytelen, hogy ő az első. Ha normális lenne, akkor is helytelen lenne, ha ő lenne az első, mert az elsők a gyerekeid.


Nagyon sajnálom az ikreket, mi történt velük?


Egyébként eljött az ideje, hogy válassz. Válassz, vagy a gyerekek, vagy a pasi. Nem lehet minden a miénk, tessék tudomásul venni! De úgy látom, már választottál is, réges-régen, és nem a gyerekek javára!

2013. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, most, hogy végigolvastalak, jutottam el oda, hogy már nem sajnállak.

Ha nem mész dokihoz, visszakapod őket? nem, mert nincsenek most se nálad.

ha dokihoz mész, nem kapod vissza őket? De, több esélyed van, mint most, mert akkor urambocsá' még meg is gyógyulhatnál!


És te tényleg BETEG vagy, ha azt gondolod, azokért a gyerekeidért nem kell harcolnod, aki már nem ismer meg, mert annyira pici, vagy nem is vár, mert eljátszottad az összes bizalmát!


Hagyd a francba, már mindenki lemondott rólad, hiába akarnak segíteni, te nem hagyod, mert álomvilágban élsz!! TESSÉK ELKOTRÓDNI AZ ORVOSHOZ, talán még tud belőled embert faragni! B@sszus, anyád helyében fognám a seprűnyelet, és azzal hajtanálak el az orvoshoz, és minden egyes alkalommal, mikor próbálsz kibújni alóla, és csakis a te érdekedben tenném!

Írhatsz ide hatszázhúszmilliószor, nem fognak sajnálni az emberek, akaratgyenge vagy, és nem hagyod, hogy segítsenek rajtad! Az ilyen embereken előbb-utóbb senki nem fog akarni segíteni, addig élj vele, ameddig még akad, aki segítene!

Ha meg azt választod, hogy továbbra is ezzel a f@sszal kínlódsz és lesz@rod a gyerekeid és csak a száddal törődsz velük, de érdemben semmit nem teszel, akkor ne nyihogj sem itt, se máshol.

2013. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A szülés utáni betegségem miatt vették el Őket, de ha nem megyek orvoshoz, akkor már csak hete kérdése, hogy visszakapjam Őket. Mert nemrég, szeptember óta, mióta dolgoztam gyógyultnak találtak.

Elsők a Lányaim persze, de mint kapcsolat Ő volt mindenben.

Az Ikreket 20 hetesen vesztettem el, leállt a szívecskéjük, stb...

Nem kértem sajnálatot.

Igen, ha nem megyek dokihoz, akkor visszakapom Őket, mert már csak jogerőre kell emelkedjen a Határozat.

Nem sajnálatot és segítséget keresek, hanem válaszokat a kérdéseimre!!!

Köszönöm

2013. jan. 20. 15:19
 29/36 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, te beteg vagy! Elolvasni is alig bírtam, amit írtál, annyira zavarodott, elmebeteg iromány.

Azt hiszem, megérdemelted, amit kaptál! Nem vagy épelméjű és a férjed sem az.

2013. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Sajnálom, hogy itt már nem azok vannak, Akik évekkel ezelőtt voltak.

Egyébként az oldal neve is gyakori kérdések lenne. A kérdésekre lehetett itt régen válaszokat kapni.

Sajnos már nem...

2013. jan. 20. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!