Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható a családon...

Megbocsátható a családon belüli hűtlenség?

Figyelt kérdés
Elvileg mindtketten megbánták, a másik pár elvált, mi próbálkozunk...
2013. jan. 20. 11:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek: igen, azt hiszem igazad van...és nyilván én is hibás voltam... ha sikerül is, hogy már egyre kevesebbet hozom elő, a bizalom még nem megy... gyomorgörcsöm van, ha nincs itthon..
2013. jan. 20. 12:37
 12/20 anonim ***** válasza:
Hány éves a dédi,ha ti már 20 éve házasok vagytok??
2013. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Még ha ők el is válnak, az unokatesód, akkor is az unokatesód marad, és biztos kellemesek lesznek a családi összejövetelek, mikor ott lesz ő is, meg a férjed is.

Nem elég, hogy félrelépett a férjed, de ráadásul házinyúlra lőtt.

Semmilyen esetben sem maradnék vele. Mostantól kezdve legyél vele tisztában, hogy máskor, mással is megteheti.

(Az elmúlt 20 évről meg annyit, hogy nem biztos, hogy tudsz mindenről.)

2013. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12

Gondolom van már gyereke a kérdezőnek, és így a nagymamáját hívja dédinek.

2013. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
félreértés, nem az én (feleség) , hanem a saját unokatesója feleségével csalt meg engem.... és tényleg ez volt az első. ami igazán fáj, az az, hogy hónapokig sms-eztek még utána, mire én megtudtam, és leálltak....
2013. jan. 20. 14:37
 16/20 anonim ***** válasza:

A férjem a társam, nem a tulajdonom. A félrelépéssel nem elvettek tőlem valamit, hiszen a birtokomban sosem volt. Biztosan megbántva érezném magam mint nő, de ha mellettem akar maradni és továbbra is a társam, felül tudnék kerekedni a sértettségemen és bizalmatlanságomon, ha érezném, hogy ki akar engesztelni és látnék rá garanciát, hogy igyekszik máskor nem megbántani.

Sz.rabb periódusai mindenkinek vannak, nekem is biztos, felnőttség kérdése, ki milyen eszközökkel kerekedik felül rajta. Ő sajnos egy tinédzser-megoldást választott, kérdés, fel bír-e nőni hozzád, a kapcsolatotokhoz.

2013. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"a saját unokatesója feleségével csalt meg"

Még rosszabb.

2013. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 yuda ***** válasza:

Van aki megbocsát van aki nem. Általában aki megbocsát és ad egy esélyt, azért teszi, mert felismeri a saját felelősségét is a dologban.

Tudom, vannak nagyon vaskezű emberek, akik mindig és mindenkitől elválnának...míg vannak olyanok, akik még egyszer tiszta lapot adnak a másiknak, mert rájönnek, hogy pl. súlyosan, hosszú távon elhanyagolták a párjukat.

2013. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

más a megbocsátás és más az, hogy akarsz-e vele továbbra is együtt élni. Én megbocsátottam a férjemnek a hűtlenséget, de együtt élni nem akartam vele, ki is ábrándultam belőle..szintén 3 gyerek.


Ja az elsőt teljesen megbocsátottam és még húztuk 1,5 évig. De azért közben mérlegeltem, hogy ,mi a nagyobb fájdalom maga a megcsalás vagy az, hogy nem élek vele.A második megcsalásnál, nem volt ilyen aggodalmam, megutáltam és nem tudtam vele tovább élni.

2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Csak te tudod.

Én nem tudok ilyet megbocsátani, mert már volt benne részem (nem családon belül) és majd belehaltam hónapok után is.

Rajtad áll az egész!

2013. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!