Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak a viselkedésére?

Hogy reagáljak a viselkedésére?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki baromira bejött korábban is, ugyanakkor nemet mondott, de a kis hülyeségeit velem szemben megtartotta, illetve időről időre megkapom tőle. Ilyen pl. ha jön, viccből megbök oldalt, a vállam stb, tehát ilyen apróságok. A viszonyunk egyébként erősen attól függ,hogy én hogy viszonyulok hozzá, illetve mindegy, ha jobb kedvem van az észrevehető, és akkor megkapom ezeket. Sajnos nem tudom őt elkerülni,minden nap látom, viszont ha abszolút levegőnek nézem,akkor fejben, lelkileg eltávolodok tőle annyira, hogy nem zavar, hogy tetszik, nem kínoz.Amúgy amióta megkérdeztem, és nemet mondott, gyakorlatilag semmit nem változott a viszonyunk, úgy értem ugyanúgy viszonyul hozzám. Nem tudom mit kéne vele tennem.

2013. jan. 20. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha havernak jó akkor haverkodj vele, ha nem, akkor ne foglalkozz vele. Abbahagyja majd ő is ha úgy látja, hogy nem veszed a lapot.
2013. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából abbahagyta, sőt én sem reagáltam ezekre, de aztán egy hét, két hét, és újra előjön. Amellett még mindig azt hiszem ,hogy baromira nem akarok a barátja lenni, meg a haverja sem, ha nem lehetek több. Csak akkor itt jön be az, hogy ő személyiségileg is megfogott, tehát vele baromi jól elvagyok.
2013. jan. 20. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is úgy jött össze a ma már felesége, hogy először kikosarazta a csaj, aztán fél év, egy év eltelt, a pasi próbálkozott újra, de ekkor már nem volt elutasító. Neked is ezt javaslom. Ha eltelt már pár hónap az első próbálkozás óta, nyugodtan elhívhatod újra valahová, aztán az is lehet, hogy igent mond, és összejöttök. Ha meg nem, akkor nem érdemes több energiát belefeccölni.
2013. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!