Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyük az együtt...

Mennyi az esélyük az együtt maradásra?

Figyelt kérdés

A lány 26 éves, a férfi 34. nem ismerték egymást túl régóta.

Egyszer elmentek koncertre, utána megtörtént a dolog. A lány terhes maradt. Közölte a férfival, és eldöntötték, hogy megpróbálják együtt. Most 6 hónapos terhes a lány.


Mennyi az esélyük?

A lány nagynénje vagyok, és rettenetesen kiakadtam, amikor mindez kiderült. iszonyúan felelőtlen dolognak tartom, amit tettek. És attól félek, hogy nem kell sok idő, de az unokahúgom egyedül fog maradni a gyerekkel. Nővéremre nem számíthat...egyedül én tudom őt támogatni. Már előre félek...


2013. jan. 20. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy 26 éves lány azért már egyedül is el tud tartani egy gyereket, felteszem, előtte már volt munkája, lakott valahol...esetleg saját lakás. De attól hogy nem ismerték egymást rég óta, még nem kell leírni őket. Semmire nincs garancia. Ha régóta ismerné is otthagyhatja bármikor a mai világban sajnos. Jól megvannak? hogy látod?
2013. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért elég idősek már. A férfi mivel foglalkozik? Szimpatikus amúgy? És az unokahúgod?
2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy semmire nincs garancia, de akkor is nagyon felelőtlennek tartom őket. Főleg hogy, hogy nem tinik már. én sem vagyok túl öreg, késői gyerek voltam, ezért is jövök ki jól Laurával. Alig 12 év a korkülönbség közöttünk. A nővérem csak féltestvérem, mikor terhes volt, elhagyta Laura apja. A szülést követően depressziós lett és elkezdett inni, azóta is ez a fő tevékenysége.


Laura az utóbbi 3 évben a barátaival lakott együtt egy albérletben. Egyébként bolti eladóként dolgozik havi 90ezerért, ha ebből egyedül el tud tartani egy gyereket, akkor emelem kalapom.


A férfi egyébként szimpatikus...kissé gyerekes. Helyes, jó munkahelye van, de úgy öltözködik, int egy 19 éves tini, és sokszor úgy is viselkedik. A barátai is javarészt 19-25 éves emberek. Most együtt laknak a szomszédos háztömbben, a férfi abszolút nem jön ki jól a szüleivel.

Alig pár hónapja ismerem, eddig nagyon előzékeny és lelkes. De hát 6 hónapja vannak még csak együtt, persze hogy lelkes! Ilyenkor még nagy a szerelem.


Nem tudom mi lesz, de én akkor is félek. Szeretem ezt a lányt, de nekem is megvan a magam élete, problémái, és plusz két főt ebbe a lakásba...

próbálok a legjobbakba reménykedni, de nem egy.

2013. jan. 20. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.Mi 6hónap után jöttünk össze jött a baba is.Azóta eltelt párnap(31év)+2gyerek:))és köszönjük jól vagyunk.
2013. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Örülök a pozitív példának is...de attól még a gyomrom egybe van.
2013. jan. 20. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül és látatlanban nehéz megmondani, hogy mit hoz a jövő.

Nem a legideálisabbak a körülmények a családalapításra, de miért lenne olyan elképzelhetetlen, hogy együtt maradnak, és jól alakul minden?

2013. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 yuda ***** válasza:

Mindenre van pro-és kontra. Senki nem rendelkezik olyan képességgel, hogy ezt előre megmondja neked. A sok példából semmilyen tanulságot nem tudsz levonni arra nézve, ott mi lesz. Mindenki csak a saját példáját tudja, az övékét nem.

Biztos van olyan példa, hogy pár nap ismeretség ...akármi és együtt maradtak, és ennek ellentéte nyilván még több.

Akkor ebből már tudod is? :D

2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eza mekkora az esélyük, hát 50-50 %. De ha egy 10 éves kapcsolatba esik bele a gyerek ott sem több, a gyerek nagyon megbojgatja a dolgokat.
2013. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, próbálok nem problémázni ezen. Csak én mondjuk el nem tudtam volna ezt a helyzetet képzelni anno.

És most ugyan nagyon nagy a szerelem közöttük, minden szuper, de félek, hogy ez nem lesz íg sokáig. Tudom, hogy akkor lehet probléma, ha már 20 éve együtt van két ember, de valamiért mégis biztonságosabbnak érezném. Hiszen van valami lapja annak a kapcsolatnak. De így? Alig ismerik egymást.

Na mindegy, azért köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 20. 21:09
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor is lehet probléma

És a többi helyesírási gyöngyszemért is elnézést, de új a gép és alig tudok rajta gépelni. :)

2013. jan. 20. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!