Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyük az együtt...

Mennyi az esélyük az együtt maradásra?

Figyelt kérdés

A lány 26 éves, a férfi 34. nem ismerték egymást túl régóta.

Egyszer elmentek koncertre, utána megtörtént a dolog. A lány terhes maradt. Közölte a férfival, és eldöntötték, hogy megpróbálják együtt. Most 6 hónapos terhes a lány.


Mennyi az esélyük?

A lány nagynénje vagyok, és rettenetesen kiakadtam, amikor mindez kiderült. iszonyúan felelőtlen dolognak tartom, amit tettek. És attól félek, hogy nem kell sok idő, de az unokahúgom egyedül fog maradni a gyerekkel. Nővéremre nem számíthat...egyedül én tudom őt támogatni. Már előre félek...


2013. jan. 20. 16:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy érdekel e valakit...

Szóval baba megvan, gyönyörű kisfiú. Lauráék összecuccoltak. A fiú kapott egy jobb álláslehetőséget.

Viszont a veszekedés mindennapos... Laura sűrűn panaszkodik, hogy a kedves apuka szarik a gyerekre, többet jár haverokkal kocsmázni, mint amennyit otthon van.


Na mindegy, leírtam, csak hogy lássa a világ, hogy egy ilyen döntés mennyire felelőtlen tud lenni. :(

2013. aug. 16. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!